До всіх новин

Посли країн “Великої сімки” (G7) підтримують реформу охорони здоров’я в Україні

 

Посли країн “Великої сімки” виступили із заявою на підтримку реформи охорони здоров’я в Україні, запропоновану виконуючим обов’язки міністра охорони здоров’я Уляною Супрун.

“Ми, посли країн “Великої сімки”, недавно зустрілися з виконуючим обов’язки міністра охорони здоров’я, і хочемо підкреслити нашу підтримку плану реформи охорони здоров’я”, – йдеться в тексті заяви.
Також зазначається, що прийняття цього плану реформ, який визначає державні гарантії фінансування застрахованих медичних послуг і лікарських засобів через Національну службу охорони здоров’я України, є ознакою того, що Україна готова і зобов’язана просуватися вперед по шляху реформ, в сфері охорони здоров’я і боротьби з корупцією, в інтересах своїх громадян.

Посли країн “Великої сімки” вважають, що законодавство, пов’язане з реформою охорони здоров’я, є важливим кроком на шляху зміни взаємодії українських громадян з державною медичною системою в кращу сторону для забезпечення того, щоб вони отримували необхідні їм послуги.

“Під управлінням нинішнього керівництва вже досягнуто багато … Зокрема, підзвітність і громадський нагляд привели до підвищення прозорості, хоча ще належить виконати велику роботу. Тому ми висловлюємо нашу надію на те, що доктор Супрун і її команда в Міністерстві охорони здоров’я отримають можливість продовжити свою роботу з реформування охорони здоров’я в Україні, в тому числі шляхом прийняття вищезгаданого законодавства”, – йдеться в заяві.

За словами послів, міністерство і всі задіяні в реформуванні українські установи отримають повну підтримку у цій важливій справі.

 

  • 1339
  • 0
Поділитись