До всіх новин

Мішель Казачкін зустрівся із представниками Мережі

Спеціальний посол Генерального секретаря ООН по ВІЛ/СНІД у Східній Європі та Центральній Азії Мішель Казачкін зустрівся із представниками Мережі 

В світлі гуманітарної місії  Генерального секретаря ООН по ВІЛ/СНІД у Східній Європі та Центральній Азії, задля забезпечення сталого доступу до лікування та профілактики ВІЛ-інфекції та туберкульозу на території Донбасу, що тимчасово не контролюється урядом України, в офісі Мережі відбулась зустріч із Мішелем Казачкіним, спеціальним послом Генерального Секретаря. Зустріч була присвячена вивченню ситуації із забезпеченням лікування ВІЛ інфекції на вказаних територіях, та визначенню наступних кроків діяльності місії.
Під час зустрічі були обговорені питання забезпеченості безперервного доступу пацієнтів до антиретровірусних препаратів, оптимізація лікування відповідно до останніх рекомендацій ВОЗ, стан лабораторного обладнання та наявні складнощі із забезпеченням лабораторного супроводу лікування ВІЛ-інфекції, питання виявлення ВІЛ серед населення, що проживає на Донбасі.
Особливістю роботи проекту Глобального Фонду з 2018 року в напрямку протидії епідемії ВІЛ/СНІД на території Донецкої та Луганської областей, що тимчасово не контролюються урядом України є максимальне розширення доступу до послуг діагности та лікування ВІЛ-інфекції. Поставки препаратів та товарів для проведення діагностики у 2018 році (та частково у 2019 році) Мережа здійснюватиме впродовж 3-4 кварталів 2018 року. Наразі пацієнти Донецьку та Луганську забезпечені ліками поставленими UNICEF.
  • 1404
  • 0
Поділитись