До всіх новин

Мережа взяла участь у відкритті Шостого національного конгресу з біоетики

 

27 вересня юрисконсульт з питань інтелектуальної власності Мережі Микита Трофименко взяв участь у відкритті VI Національного конгресу з біоетики, який буде проходити 27-30 вересня 2016 р. в м Києві. Під час відкриття конгресу Микита Трофименко відкрив стенд, в якому представив роботу Мережі в рамках проекту «Доступ до лікування людей, що живуть з ВІЛ в країнах із середнім рівнем доходу». Досвід Мережі у сфері адвокації патентної реформи, примусового ліцензування, а також патентних опозицій викликав значний інтерес у учасників конгресу.

Даний конгрес проводитися щорічно і є одним з найбільших заходів України у сфері охорони здоров’я і, зокрема, доступу до лікування. Захід організовано на базі Національної академії наук України за підтримки Національної академії медичних наук України та Міністерства охорони здоров’я України.

Програма заходу включає лекції з ключових питань охорони здоров’я, доповіді на пленарних та секційних засіданнях, семінари та ін.

А в четвер, 29 вересня, з 15:00 до 16:30 в рамках конгресу Мережа спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України проведе круглий стіл, присвячений інтелектуальній власності і праву на здоров’я. В рамках круглого столу з доповідями виступить експерт з правових питань, інтелектуальної власності і доступу до лікування Мережі Сергій Кондратюк та юрисконсульт з питань інтелектуальної власності Мережі Микита Трофименко. За результатами круглого столу планується підготовка резолюції до Міністерства охорони здоров’я та Міністерства економічного розвитку і торгівлі із закликом прийняти запропоновані Мережею зміни в законодавство в сфері інтелектуальної власності, спрямовані на розширення доступу до життєво необхідних лікарських засобів.

 

  • 1632
  • 0
Поділитись