До всіх новин

Мережа впроваджує програми замісної терапії в пенітенціарній системі

20 квітня 2018 проходив ознайомчий візит у Суми представників медичного сектору Державної кримінально-виконавчої служби України Харківської, Полтавської та Сумський області.

Захід було організовано БО «МЕРЕЖА» в рамках проекту «Лідерство у здійсненні підходів в процесі надання якісних послуг із запобігання ВІЛ та лікування осіб, які вживають наркотики у пенітенціарній системі України» при підтримки UNODC.

Мета візиту була ознайомлення з кращими практиками впровадження безперервності замісної підтримувальної терапії у Сумському слідчому ізоляторі та налагодженої взаємодії між медичною частиною СІ, обласним наркологічним диспансером та ГО «Клуб «Шанс».

У візиті прийняли участь заступник Директора ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВСУ», представник ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», представники проекту впровадження гранту ГФ у Міністерстві юстиції України та  10 начальників медико-санітарних частин та профільних лікарів з Харківської, Полтавської та Сумський області.

«Необхідно постійно робити такі ознайомчі візити для представників Державної кримінально-виконавчої служби України з інших областей для вивчення кращих практик та подальшого впровадження таких практик в областях. Це надасть можливість оптимізувати свою діяльність та забезпечити право пацієнта на безперервність лікування», —поділився висновками провідний фахівець з впровадження програм у пенітенціарній системі Мережі ЛЖВ  Олександр Гатіятуллін, який й організував проведення такого заходу.

В ході візиту ознайомилися з роботою Обласного наркологічного диспансеру Сумської області, на власні очі побачили процес видачі замісної терапії в умовах медичної частини Сумського слідчого ізолятору та вивчили в ГО «Клуб «Шанс» процес соціального супроводу пацієнтів ЗПТ, який фінансується за кошти обласного бюджету. 

  • 1853
  • 0
Поділитись