До всіх новин

Мережа провела тренінг по DOTS-супроводу пацієнтів із чутливим та резистентним туберкульозом

20-21.12.2017р. в Києві пройшов заключний 3-ій тренінг по DOTS-супроводу пацієнтів із чутливим та резистентним туберкульозом для організацій-переможців відкритого конкурсу в рамках Запиту України до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у 2018–2020 рр. для Київської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Дніпропетровської областей та м. Києва за програмними напрямками: 21М (DOTS чутливий ТБ), 22М (DOTS резистентний ТБ)
Попередні два тренінги були проведені в м. Сумах 07-08.12.2017р. для Запорізької, Луганської, Чернігівської, Харківської областей  та в м. Тернопіль 12-13.12.2017 р. для Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської областей
Навчання за програмою тренінгу пройшло 75 осіб: лікарі-фтизіатри, медичні сестри, соціальні-працівники, керівники напрямків НУО.
Навчання проводилося за участі завідувача центру контролю за соціально-небезпечними захворюваннями ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України” Терлеєвої Яни Сергіївни, менеджера та координатора проекту ГО “Інфекційний контроль в Україні” Чепурного Олександра Володимировича та провідного фахівця з національних та міжнародних програм в сфері лікування туберкульозу БО “Мережа” Варченка Юрія Анатолійовича.

 

  • 1550
  • 1
Поділитись