До всіх новин

Мережа представила свій досвід боротьби з патентними монополіями на європейському рівні

З 29 по 31 березня 2017 р. відбулась третя зустріч Європейського альянсу за відповідальні наукові дослідження і доступні лікарські засоби (The European Alliance for Responsible R&D and Affordable Medicines). Альянс є коаліцією європейських та міжнародних організацій в сфері захисту прав споживачів, громадського здоров’я та пацієнтських організацій, які виступають за створення системи розробки лікарських засобів, яка заснована на потребах громадського здоров’я та всеосяжного доступу до лікування.

Від Мережі ЛЖВ в зустрічі прийняли участь – Сергій Кондратюк, експерт з правових питань, інтелектуальної власності і доступу до лікування та Микита Трофименко, юрисконсульт з питань інтелектуальної власності. Вони представили на зустрічі досвід Мережі щодо адвокації патентної реформи та в сфері патентних опозицій. Зокрема вони виступили з презентацією присвяченою адвокації доступу до лікування в Україні, яка викликала надзвичайний інтерес учасників зустрічі.
Під час процедури обрання найвищого керівного органу альянсу – координаційного комітету, до його складу був обраний Сергій Кондратюк, який буде координувати діяльність організації в сфері патентних опозицій та примусового ліцензування.

 

  • 1601
  • 0
Поділитись