До всіх новин

Мережа поширює кращі практики з протидії стигмі та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, у медичних закладах на Центрально-Азіатський регіон

 

discrimination

З 26 по 30 вересня 2016 року в м. Алмати, на запрошення ОЮЛ «Центрально-Азіатська Асоціація ЛЖВ» відбувся тренінг для тренерів «Формування толерантного ставлення з боку медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ та представників груп ризику».

З жовтня 2013 року Мережа розпочала реалізацію проекту USAID|RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України», за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, в рамках якого в Україні понад 4600 медичних працівників вже пройшли одноденні тренінги з питань формування толерантного ставлення серед медичних працівників до ЛЖВ, та представників груп найвищого ризику. Тренінги підтвердили свою ефективність, а особливо в частині підвищення ролі медичних працівників у питаннях мотивації пацієнтів до тестування та лікування. Оскільки стигма та дискримінація, пов’язана з ВІЛ, має однакове «обличчя» незалежно від країни, ОЮЛ «Центрально-Азіатська Асоціація ЛЖВ» надзвичайно зацікавилась досвідом Мережі та ініціювала підготовку тренерів з Казахстану, Киргизстану та Таджикистану.

У тренінгу для тренерів взяли участь представники ВІЛ-сервісних організацій та лікарі Центрів-СНІДу з трьох країн, які утворять тренерські пари та будуть в подальшому проводити тренінги для медичних працівників на місцевому рівні.

Мережа і в подальшому готова надавати експертну та супервізійну підтримку тренерам та представникам ОЮЛ «Центрально-Азіатська Асоціація ЛЖВ», адже ми разом робимо спільну справу у відповідь на стигму та дискримінацію в регіоні.

 

  • 1654
  • 0
Поділитись