До всіх новин

Мережа навчає субгрантерів

У червні 2018 роки фахівці відділу фінансового грантменеджменту Мережі провели два тренінги для бухгалтерів та фінансових фахівців організацій-субгрантерів організації.

Тренінги відбулися  за підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України.
Перший день був присвячений поглибленню знань та навичок бухгалтерів та фінансових фахівців для покращення якості фінансової звітності, уникнення помилок та штрафних санкцій та стандартизації підходів у роботі.
Для проведення другого дня тренінгу була запрошена керівник відділу по роботі з персоналом Юлія Качанова.  Вона надала розгорнуту інформацію та практичні приклади з організації кадрової роботи та коректної роботи з кадровою документацією. Цей тренінговий день був особливо важливий для організацій, в яких відбулось значне збільшення фінансування, а отже  й кількість персоналу.
На третій день відбулась практична робота з навчання та тестування системи електронного документообігу.  Мережа переводить фінансову звітність субгрантерів у систему електронного документообігу, що пришвидчить передачу даних між регіонами та центральним офісом, дозволить зекономити кошти та час на підготовку звітності та забезпечить швидкий доступ та надійне зберігання інформації.
За результатами тренінгу всі учасники отримали навчальну літературу, а також сертифікати про пройдене навчання. 
  • 1490
  • 0
Поділитись