До всіх новин

Мережа на міжнародній конференції представила основні кроки реформування медицини у пенітенціарній системі

 

Директор з інновацій і розвитку Ольга Гвоздецька та провідний фахівець з реалізації програм у пенітенціарних закладах Олександр Гатіятуллін 27 жовтня прийняли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми модернізації законодавства та освіти в умовах євроінтеграційного поступу України», ініціатором та організатором якої виступила Академія Державної пенітенціарної служби.

Співробітники БО «Мережа» перед науковою спільнотою представили презентацію перших кроків реформування медичної системи державної кримінально-виконавчої служби України та висвітлили деякі питання в концепції реформування, які стосуються організації системи та медичного персоналу.

На відкритті конференції був присутній заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, який  зауважив, що «наразі постає важливе завдання для нас – змінити суспільну думку стосовно пенітенціарної системи: як до засуджених, так і до працівників установ виконання покарань».

«Участь у конференції це логічне продовження вже налагодженої ефективної співпраці між Мережею та Міністерством юстиції України та можливість діалогу в узгодженні різних питань», – зазначила Директор з інновацій і розвитку БО «Мережа» Ольга Гвоздецька

Між пленарними засіданнями у представників Мережі була можливість обсудити з заступником Міністра юстиції України подальші шляхи співпраці та взаємодії з представлення проекту концепції реформування медицини та реалізації спільних с пенітенціарною службою програм. Окремо було обговорено з головою комісії з ліквідації Державної пенітенціарної служби, заступником директора департаменту управління соціального, трудового та гуманітарного законодавства департаменту публічного права Міністерства юстиції Сергіем Тюлєнєвим питання закупівлі протитуберкульозних ліків, по яким не була здійснена закупівля, та антиретровірусної терапії за кошти бюджету 2016 року. Сергій Тюлєнєв запевнив, що всі документи на закупівлю вже в роботі департаменту ресурсного забезпечення.

 

  • 1834
  • 0
Поділитись