До всіх новин

Мережа контролює розробку системи eHealth

 

16 червня 2017 року відбулось перше засідання керуючого комітету електронної  системи охорони здоров’я eHealth під головуванням Сергія Дмітрієва, директора з політики та адвокації Мережи. Як було записано у Меморандумі, фінансування та контроль за прозорістю коштів під час розробки електронних продуктів та їх впровадження, будуть виконуватися через Мережу ЛЖВ.  

На засіданні керуючого комітету були присутні представники донорських організацій Deloitte, USAID, Глобального Фонду. Обговорювались питання використання залучених коштів, озвучено фінансові потреби до кінця року.

Сергій Дмітрієв підкреслює: “Спільно з партнерами ми докладаємо максимальних зусиль, щоб впровадити революційну для України систему eHealth. Саме від цієї системи залежитиме якість медичних послуг, а отже, насамперед здоров’я пацієнтів. Вона пришвидшить документообіг, збереже інформацію про пацієнта, та одночасно буде доступна його лікарям для постановки коректного діагнозу”.

В понеділок, 19 червня 2017 року в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 Подільського району (м. Київ, проспект Свободи, 22) відбудеться урочиста Реєстрація першого в Україні медичного закладу в Національній системі e-Health в рамках медичної реформи

 

 

  • 1309
  • 0
Поділитись