До всіх новин

ОНОВЛЕНО! Конкурс проектів «Підтримка у підготовці та оснащенні приміщень, надання матеріально-технічної допомоги для лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я, в яких заплановане впровадження замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у 2020 році»

Увага! Конкурс подовжено до 10.05.2020!

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

оголошує відкритий конкурс проектів «Підтримка у підготовці та оснащенні приміщень, надання матеріально-технічної допомоги для лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я, в яких заплановане впровадження замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у 2020 році»

 

м. Київ                                                                                                                 24.03.2020р.

 

Конкурс оголошується в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією. 

 

Пріоритетами конкурсу є досягнення Цілей: 

 

Зміцнення/посилення спроможності лікувально-профілактичних закладів (далі – ЛПЗ) щодо впровадження ЗПТ шляхом надання підтримки у ремонті та оснащенні приміщень для створення відповідних чинному законодавству умов стосовно впровадження ЗПТ з метою профілактики і запобігання розповсюдження ВІЛ/СНІД, забезпечення доступу пацієнтів, що страждають на залежність від опіоїдів до якісного лікування, послуг соціального і психологічного супроводу.

Предметом конкурсу є Заявка, яка повністю відповідає вимогам цього оголошення.

Метою конкурсу є визначення організацій, які здійснюватимуть діяльність за даним проектом.

 

Кошторисна документація

Схема приміщення

Форма для опису діяльності по компонентах

техдопомога Budget_workplan 2020_(NFM)_CFP_ALL_TA_STI

Оголошення на техдопомогу 2020_продовження_

  • 497
  • 0
Поділитись