До всіх новин

Анонс прес-брифінгу пацієнтських організацій щодо законодавчого врегулювання канабісу для науки та медицини: «Ми не можемо більше терпіти!»

Сьогодні майже два мільйони українських пацієнтів страждають від болю, якого можна уникнути завдяки лікам на основі медичного канабісу. Пацієнти вимагають від законодавців врегулювати використання канабісу для потреб науки та медицини.

Але наразі українським пацієнтам недоступна жодна з опцій використання медичного канабісу, так само як науковцям – для досліджень. Ця ситуація потребує негайного вирішення законодавчим шляхом — пацієнти, які страждають від нестерпного болю, більше не можуть чекати!

Спікерами брифінгу стануть:

Пацієнти нозологій, яким необхідні ліки на основі канабісу:

Ніна Резниченко, ГО «Афіна. Жінки проти раку»

Марія Грек, ГО «Українська спільнота людей з розсіяним склерозом»

Ольга Ткаченко, мати дитини з епілепсією

Ветерани АТО

До брифінгу також запрошені представники фракцій.

Робоча група із створення законопроекту про медичний канабіс:

Дмитро Шерембей, Геннадій Шабас, В’ячеслав Жуков, Сергій Коваленков, Олександр Грибан.

Брифінг відбудеться 17 жовтня 2019 року о 14:00 у Прес-пойнті Верховної Ради України.

Справка:

Ліки на основі канабісу використовують  для лікування наступних нозологій:  при хронічних болях; для паліативної допомоги при лікуванні раку; при запальних захворюваннях кишечника (хвороба Крона); нудоті; тривожних станах; розсіяному склерозі; глаукомі; депресивних розладах; псоріазі; анорексії; дегенеративних неврологічних станах; фармакорезистентної епілепсії у дітей: синдромі Леннокса-Гасто та синдромі Драве.

Крім того,  серед людей, яким потрібен медичний канабіс,  велику частку складають учасники бойових дій, ветерани з ПТСР. Вони можуть використовувати медичний канабіс для покращення психічного та психологічного стану. Міжнародний досвід свідчить, що ліки, які містять канабіс, знімають симптоми та полегшують прояви посттравматичного стресового розладу.

Додаткова інформація:  Кристина Рівера  +38 067 5053868

k.abramovska@network.org.ua

  • 2793
  • 2
Поділитись