До всіх новин

Чернівці

Історія розвитку

Благодійна організація «Чернівецьке благодійне товариство благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»» розпочала свою діяльнісь 15 грудня 2004 року.
.БО «Чернівецьке благодійне товариство Мережа ЛЖВ» створена і працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику.
Кожен наш крок і рішення підпорядковані подоланню епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Мережа працює з пацієнтами і для пацієнтів. Ми представляємо інтереси ЛЖВ в 3 регіонах України і активно боремося за те, щоб 100% пацієнтів з ВІЛ мали 100% доступ до лікування.Активісти і професіонали,об'єднались, щоб довести, що ВІЛ/СНІД це не вирок, а відбування покарання - не привід викреслювати людину із життя. Задля цього на базі організації надаються соціальні, юридичні та психологічні послуги, активно здійснюється вплив на систему та інформується громада.Щорічно Відділення Мережі реалізовує муніципальні проекти, які фінансуються Чернівецькою міською радою. Також на базі БО ЧБТ Мережа функціонує громадський центр для ЛЖВ та їх найближчого оточення в якому надається ряд послуг: консультації соціального працівника, психолога та юриста; представництво інтересів клієнтів; інформаційні заняття для клієнтів, групи самодопомоги, дитяча кімната денного перебування.
Починаючи з першого липня по двадцять друге грудня 2016 року БО ЧБТ Мережа реалізувало муніципальний проект «Люди для людей», який фінансувався Чернівецькою міською радою, і був спрямований на регулярне проведення груп самодопомоги.
З початку 2017 року БО ЧБТ Мережа реалізує проект «Час повідомляти!» метою є інформування молоді про механізм поширення ВІЛ в громаді, та суспільстві, закріплення знань про ступені ризику інфікування ВІЛ, формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та формування безпечної статевої поведінки з метою збереження власного здоров’я серед молоді міста Чернівці по профілактиці ВІЛ/СНІД та туберкульозу.
На базі БО ЧБТ Мережа було запроваджено практику громадських робіт за кошти міського бюджету та фонду державного страхування.
З січня 2018 року працівниками БО ЧБТ МЕРЕЖА ЛЖВ розпочато роботу по реалізації проекту "Спільними зусиллями" який фінансується Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria).
У 2018 році завдяки проведенню раду адвокаційних кампанії організація БО ЧБТ Мережа добилася внесення змін до Комплексної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Чернівецькій області на 2015-2018 роки та посприяли виділенню фінансування на дітей, які живуть з ВІЛ/СНІД та дітей, які стикнулися з даною проблемою.
На базі організації функціонує дитячий центр з широким спектром послуг: розвиваючі заняття; робота психологів з сім’ями, в яких виховуються діти яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД, заходи, направлені на інтеграцію ВІЛ+ дітей у школи і дитячі садочки тощо.
Окрім цього, починаючи з тринадцятого листопада 2016 року та на даний момент працівники БО ЧБТ Мережа реалізують діяльність від Фонду Олени Пінчук АНТИСНІД по проекту «Мрії збуваються».

Контакти

Україна 58018

м.Чернівці, вул.Полєтаєва 11.

тел.: +38 (037) 2510346

e-mail: chernovci_rp@ukr.net

Сайт, сторінки в соц. мережах

https://www.facebook.com/ChernivtsiCharitableCompanyNetworkOfPLWH/

http://plwh-cv.org.ua/pidtrimka-ta-dopomoga-organizatsiyi/

Партнери

Протягом діяльності організації ми намагаємось розширювати коло зацікавлених у співпраці по оздоровленню нашого населення організацій, пропагувати здоровий спосіб життя, допомагати хворим людям та тим, кого так чи інакше торкнулась чи може торкнутися проблема із здоров'ям. Підписані договори про співпрацю та установлені добрі робочі стосунки з багатьма медичними та соціальними організаціями області, серед яких:
Чернівецький обласний центр профілактики та боротьбі зі СНІД.
Департамент пенітенціарної служби України в Чернівецький області.
Обласний протитуберкульозний диспансер.
Міський протитуберкульозний диспансер.
Обласний наркологічний диспансер.
Обласний Діагностичний центр.
Міські поліклініки № 1, та №2.
Чернівецька обласна клінічна лікарня.
Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича.
Студентській парламент Буковини.
Чернівецький обласний ЦСССДМ.
Чернівецький міський ЦСССДМ.
Чернівецька міська Рада.
Товариство «Червоного Хреста» України в Чернівецький області.
Чернівецький міський благодійний фонд «Нова сім’я».
Чернівецький міський благодійний фонд «Життя за ради життя».
Міський комунальний територіальний центр «Турбота».
Чернівецький міський благодійний фонд «Люди Буковини».
Реабілітаційний центр «Кефа».
Бюро соціального супроводу «Діалог».
Центр ре соціалізації «Народна допомога».
Коаліція ВІЛ – сервісних організацій.
Всеукраїнська благодійна організація. Рух підтримки колишніх в’язнів України «Подолання».
Фонд Олени Пінчук «АНТІСПІД».
Всеукраїнська правозахисна організація «Гідність».
Харківська правозахисна група.
Гельсінкський Фонд по Правам Людини.
Реабілітаційний центр «Ренесанс».

Напрямки діяльності
  • Догляд та підтримка людей, які живуть з ВІЛ
  • Соціальна та психологічна підтримка дітей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу
  • Соціальний супровід амбулаторного лікування людей, хворих на туберкульоз
  • Профілактика ВІЛ у виправних закладах
  • Соціальний супровід ВІЛ-інфікований людей у виправних закладах
  • Тестування статевих партнерів та близького оточення людей, що живуть з ВІЛ за допомогою швидких тестів.
  • 1579
  • 2
Поділитись