До всіх новин

БО «100% життя» та МБО «Альянс громадського здоров’я» оголошують відкритий конкурс проектів

[:ua]

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

оголошують відкритий конкурс проектів з надання базового пакету послуг профілактики серед ЧСЧ  м. Кривий Ріг та Криворізького району Дніпропетровської області.

Конкурс оголошується в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

Пріоритетами конкурсу є досягнення  Цілей:

  • підвищення та посилення обґрунтованої профілактики, діагностики та ефективного лікування ВІЛ, орієнтованих на досягнення цілей 90-90-90
  • досягнення своєчасного, якісного та орієнтованого на пацієнта лікування чутливого туберкульозу та туберкульозу з лікарською стійкістю;
  • побудова життєздатних і стійких систем охорони здоров’я.

Особливістю конкурсу є формування та підтримка континууму надання ВІЛ/ТБ-сервісів для клієнтів проектів та наявність результатів ефективного лікування ВІЛ-інфекції, туберкульозу та запровадження замісної підтримуючої терапії.

Предметом конкурсу є Заявка, яка повністю відповідає вимогам цього оголошення.

Open Сall_for_Applications_09_11_2018_09А_1

Додатки_по_комопонентах_Альянсу

[:]

  • 1506
  • 0
Поділитись