До всіх новин

БО “100% Життя” розпочинає новий проєкт із UNFPA «Мобільні бригади сексуально-репродуктивного здоров’я»

20 вересня 2022 року БО “100% Життя” підписала угоду з UNFPA (Фондом Народонаселення Організації Об’єднаних Націй) щодо реалізації проєкту  «Мобільні бригади СРЗ» (сексуально-репродуктивного здоров’я). 

 

Проєкт спрямований на:

 

  • покращення доступу до акушерсько-гінекологічної, терапевтичної, консультативно-медичної допомоги сільському населенню, громадам,  на території яких ускладнено доступ до діагностики та  медичних послуг, переселенцям, особам з обмеженими фізичними можливостями  та іншим вразливим групам населення шляхом підтримки діяльності мобільних бригад;

 

  • виявлення постраждалих від гендерного та сексуального насильства, надання медичної допомоги та перенаправлення до інших служб за необхідною допомогою.

 

“Для боротьби з епідемією ВІЛ та наслідками сексуального насильства, спричиненого воєнними діями, вкрай важливо надавати вчасну медичну та гендерно-чутливу допомогу, – підкреслює голова Координаційної ради БО “100% Життя” Дмитро Шерембей. – Саме тому цей проєкт зараз на часі, як ніколи, та ми прикладемо 200% зусиль для допомоги тим, хто цього потребує”. 

 

З 1 жовтня 2022 проєкт розпочинає свою діяльність в Полтавській і Черкаській областях. Надалі діяльність буде поширена на інші регіони, які будуть визначені за погодженням з донором. Проєкти реалізуються в регіонах фахівцями перинатальних центрів за координації фахівців Центрального офісу БО “100% Життя”. 

  • 990
  • 1
Поділитись