До всіх новин

Бедаквілін поданий на реєстрацію в Україні

Компанія Джонсон і Джонсон Україна почала процедуру реєстрації бедаквіліна в Україні.

Документи на реєстрацію вже подані — раніше ексклюзивні права на торгівлю в Україні були в російської компанії, що ускладнювало вихід препарату на український ринок.

“Довгі переговори наближають нас до важливого результату — бедаквілін в Україні, — підкреслив директор з політики та адвокації Мережі ЛЖВ Сергій Дмитрієв. — Тисячі українських пацієнтів з мультирезистентним туберкульозом отримали шанс на одужання”.

Володимир Курпіта, Генеральний директор Центру громадської охорони здоров’я МОЗ України: “Ситуація, яка склалася з епідемією мультирезистентного туберкульозу в Україні, є надзвичайною. Міністерство охорони здоров’я України та Центр зацікавлені у впровадженні інноваційних препаратів, які впливають на поліпшення результатів лікування. Ми будемо максимально сприяти доступу новітніх препаратів для українських пацієнтів “

Бедаквілін — новітний засіб для лікування мультирезистентного туберкульозу. Бедаквілін став першим новим препаратом для лікування туберкульозу з множинною лікарською стійкістю за останні 40 років, отримавши прискорене схвалення FDA. Дослідження показали, що цей препарат особливо ефективний проти мультирезистентних штамів мікобактерії туберкульозу (MDR-TB), скорочує час лікування хворих з 18 – 24 міс. до 12 міс., дає шанс на одужання пацієнтам з важкими формами мультирезистентного туберкульозу, при яких застосування існуючих протитуберкульозних препаратів не ефективно.

  • 2396
  • 0
Поділитись