До всіх новин

Альянс і Мережа ЛЖВ реалізують регіональний грант Глобального фонду

 

Досвід двох українських організацій з розвитку сталих послуг для ВІЛ позитивних пацієнтів визнаний одним з кращих в світі. «Сьогодні Глобальний фонд надіслав офіційного листа, в якому повідомив, що в результаті міжнародного конкурсу українські організації Альянс громадського здоров’я та БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД) отримали підтримку на реалізацію проекту з ВІЛ, який охоплює декілька країн: стійкість послуг для ключових груп в Східній Європі та Центральній Азії. «Українська заявка була визнана кращою завдяки доведеному досвіду, амбітним цілям і реальним рецептам забезпечення сталості послуг для ключових груп», – заявив Андрій Клепіков, Виконавчий директор Альянсу.

Головними перевагами українців міжнародні експерти відзначили ретельний епідеміологічний аналіз, доказову базу витрат, які дозволять поліпшити доступ до послуг, залучення великої кількості партнерів, широкий діалог, який привів до розробки заявки, та ін.

В результаті – протягом 3 років буде реалізований проект загальною вартістю 10 млн доларів, який дозволить підвищить сталість послуг для ВІЛ позитивних людей та в результаті призведе до зменшення епідемії в Східній Європі і Центральній Азії.

«Дев’ять країн з високим рівнем захворювання на ВІЛ в регіоні отримають можливість використовувати технології і рішення, які вже довели свою ефективність. Ми як найбільша пацієнтська організація, готові в партнерстві з колегами забезпечити доступ до лікування, послуг і ресурсів усім ключовим спільнотам і пацієнтам», – підкреслив Дмитро Шерембей, голова координаційної ради БО «100% Життя»

 

  • 1744
  • 0
Поділитись