До всіх новин

17 лікарень Донецької області отримали генератори за підтримки Японії

17 інверторних генераторів потужністю 6,5 кВт. доставила БО “100% Життя” в лікарні Донецької області, які продовжують свою роботу в максимально складних умовах. Це дозволить забезпечити безперебійну роботу закладів під час відсутності електропостачання.

 

 

Закупівля здійснена в рамках продовження співпраці між “100% Життя” та японською неурядовою організацією Peace Winds Japan (PW). Закупівля генераторів відбулась за підтримки корпорації Panasonic в рамках спеціального проєкту “Support for medical institutions in Donetsk region by providing electric generators”. Проєкт реалізовувався у тісній співпраці з Департаментом охорони здоров’я  Донецької ОДА. 

На початку лютого під час зустрічі із японськими колегами було прийнято рішення по розширенню партнерства “100% Життя” і PW для допомоги системі охорони здоров’я України.

Нагадаємо, що раніше 29 лікарень в найбільш уражених війною регіонах отримали медичні препарати за підтримки PW вартістю 1 млн доларів. БО “100% Життя” доставила препарати в лікарні Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Київської областей та міста Києва. 

Одразу після повномасштабного вторгнення БО “100% Життя” та Peace Winds Japan підписали меморандум про співпрацю.

  • 639
  • 0
Поділитись