До всіх новин

“100% Життя” — перший місяць війни та боротьби за країну і життя

24 лютого 2022 року — точка нового відліку в історії України і найбільшої пацієнтського організації БО “100% Життя”. День, коли Росія розпочала повномасштабну війну в Україні. 

 

“Ми все почали з чистого аркуша — тобто зараз кожен день йде за рік. Ми закуповуємо ліки, товари медичного призначення, гуманітарну допомогу, продукти харчування — все, що необхідно для збереження життя в умовах війни! Зараз ми працюємо не на 100, а на 200 відсотків!”, — говорить Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”.

 

Цією публікацією ми розпочинаємо звітування про нашу благодійну діяльність під час війни. Нижче наведена повна інформація та суми.

 

На запит ДП “Медичні закупівлі” та інших державних структур БО “100% Життя” провела ряд перемовин із міжнародними партнерами та донорами для надання екстреної фінансової допомоги на закупівлю необхідних ліків та товарів медичного призначення. Також була запущена краудфандингова кампанія, кошти з якої йдуть на закупівлю засобів особистого захисту для медичних, соціальних працівників та волонтерів, гуманітарних товарів для людей, які опинились у скрутних умовах через воєнні дії.

Завдяки перемовинам із національними виробниками фармацевтичної продукції (Артеріум, Галичфарм та Київмедпрепарат) БО “100% Життя” отримали більше 96 000 одиниць ліків та медичних виробів різних найменувань. Вони були доставлені в лікарні.

Харківська обласна клінічна лікарня отримала  7 291 упаковок ліків, серед яких знеболювальні, протизапальні, антибіотики, кровоспинні та ін, для допомоги пацієнтам, які постраждали під час воєнних дій. Закупівлю ліків БО “100% Життя” здійснила за підтримки неурядової організації Peace Winds Japan.

Медичний центр “100% Життя” у Києві став гуманітарним центром на базі якого відбувається розповсюдження ліків та гуманітарного вантажу. Центр має запас ліків для пацієнтів із ВІЛ і продовжує за можливістю консультувати пацієнтів в онлайн форматі. Центр є точкою прийому, сортування та розподілу лікарських засобів від міжнародних фондів та громадян, наших співвітчизників та друзів з ЄС. Всього оброблено понад 30 тонн та тисячі найменувань. Сформовано та передано 4 500 індивідуальних медичних наборів (аптечок першої необхідності) до територіальної оборони та військових. Понад 2 000 медичних наборів для лікарів (розширений пакет для надання першої допомоги). Звідси все їде до лікарень Києва та області, в Чернігів, Харків, Полтаву, Запоріжжя. 

38 тонн продуктів передано до українських лікарень та пацієнтів у скрутних умовах війни. 5 000 продуктових наборів, до яких входить борошно, олія, крупи, мʼясо та мʼясні вироби, тушонка та інше, забезпечують роботу кухонь, які годують працівників лікарень та надають допомогу людям, які живуть з ВІЛ, представникам уразливих до ВІЛ груп, а також клієнтам партнерів “100% Життя”. Допомога закуплена за фінансування фонду Олени Пінчук, який надав 8 млн грн фінансування на забезпечення безперебійного харчування всім з ким працює “100% Життя”. Наразі витрачена третя частина цих фінансів. Інші кошти будуть витрачені на закупівлю ваучерів чи карток на продуктові набори для найбільш вразливих верств населення.

 

6 000 бронежилетів для захисту життя водіїв швидких, медичних і соціальних працівників передано медичному персоналу та партнерам БО “100% Життя”. Допомога надійшла за сприяння посольства України в Німеччині та інших партнерів.

 

Завдяки українській діаспорі в США отримано якісні медичні набори, турнікети, бандажі та інше необхідне для порятунку життя. Загальна вартість цього обладнання перейшла вже відмітку 150 тис. дол. 

 

Окремий героїчний фокус — це евакуація людей із гарячих точок Київської та Чернігівської областей. Волонтери та співробітники “100% Життя” вже більше місяця займаються вивозом людей із Ірпеня, Бучі, Чернігова та інших міст у Київ із подальшим трансфером у західні регіони України. На базі Рівненського та Львівського відділень працюють шелтери для тих, хто тікає від війни. Наразі “100% Життя”, залучаючи мережу своїх регіональних відділень, працює над створенням “Ланцюга допомоги” — маршруту допомоги людям у скрутних обставинах. 

 

Відділення “100% Життя” продовжують працювати у всіх регіонах України, де це є можливим і надавати супровід пацієнтам з ВІЛ та представникам уразливих до ВІЛ груп. 

Протягом першого місяця війни БО “100% Життя” залучила більше 11 млн грн додаткових коштів, на які закупила ліки та медичні вироби для лікарень, пологових будинків, військового госпіталю та інших структур.

 

Ви також можете допомогти нам боротися за життя. Будь ласка, переходьте за лінком https://network.org.ua/donate-ua/

 

  • 1469
  • 0
Поділитись