До всіх новин

«100% Життя» на програмній координаційній раді ЮНЕЙДС

Сьогодні другий день 43-го засідання Програмної координаційної ради ЮНЕЙДС, що проходить 11-13 грудня 2018 у Женеві. Експерти «100% життя» Зоя Заміховська та Микита Трофименко представляють свої доповіді.

 

Микита Трофименко звернув увагу присутніх на неможливість подолання епідемії ВІЛ/СНІД в регіоні СЕЦА без впровадження гнучких положень угоди ТРІПС.  «Закликаю ЮНЕЙДС та інші міжнародні організації підтримати зусилля громадських організацій у цьому напрямі», — підкреслив Микита.

Експерт відділу адвокації Зоя Заміховська представляє досвід впровадження плану переходу, та виступає з оглядом ситуації з виконанням плану переходу в країнах СЕЦА. Під час свого виступу Зоя ознайомила учасників зустрічі з існуючими особливостями фінансування програм профілактики, підтримки та лікування ВІЛ для представників ключових спільнот. Зоя закликала країни-донори та  ключових донорів надати технічну підтримку та менторинг для допомоги державам країн СЕЦА та НГО для успішного завершення плану переходу без втрати попередніх зусиль в подоланні епідемії.

Читайте, як проходив перший день засідання Координаційної ради програми ЮНЕЙДС у Женеві.

  • 1597
  • 0
Поділитись