До всіх новин

Зустріч з Міжвідомчою штаб-квартирою PEPFAR щодо інноваційних моделей тестування на ВІЛ

В рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я – ACCESS Pro», який реалізується БО «100%ЖИТТЯ» за підтримки Центру контролю та профілактики захворювань США в рамках Надзвичайного плану президента США подолання ВІЛ/СНІДу (PEPFAR) в Україні та з метою розвитку ефективних моделей та підходів виявлення пацієнтів з ВІЛ та залучення їх до лікування 24 вересня 2018 року розпочався візит технічної підтримки експертів Міжвідомчої штаб-квартири PEPFAR щодо інноваційних моделей тестування на ВІЛ.

Головне завдання візиту – вивчити особливості впровадження в країні моделей тестування на ВІЛ за ініціативи медичного працівника та тестування партнерів ВІЛ-позитивних осіб.

Під час зустрічі зацікавлених сторін за участі представників PEPFAR, USAID, ЦГЗ та Альянсу громадського здоров’я експерти БО «100%ЖИТТЯ» поділилися з колегами власним досвідом та напрацюваннями щодо інноваційних підходів до тестування, апробованих в рамках проекту HealthLink.

«Цього року ми не тільки встигли успішно запустили всі моделі тестування, але й зібрати та проаналізувати всі отримані дані. Це дозволило нам знайти бар’єри та проблеми в реалізації проекту та швидко розробити нові рекомендації, що вже використовуються в рамках проекту HealthLink, » – коментує результати зустрічі технічний директор проекту HealthLink, провідний фахівець відділу інновацій «100%ЖИТТЯ», Ольга Петраш. Нагадаємо, що до кінця 2018 року більше 48 тисяч українців пройдуть тест на ВІЛ в рамках проекту HealthLink.

Візит Міжвідомчої штаб-квартири PEPFAR триватиме до 28 вересня 2018 року. В його рамках заплановані відвідування сайтів тестування та консультування, а також ряд тренінгів присвячених різним аспектам тестування на ВІЛ.

 

  • 1620
  • 0
Поділитись