До всіх новин

Знайдені нові переможці мотиваційної програми cеред медичних працівників у другому раунді проекту HealthLink

Підбито підсумки мотиваційної програми для медичних працівників проекту HealthLink за грудень 2018 року. Результати верифікувалися шляхом перевірки взяття ВІЛ-позитивних пацієнтів під медичний нагляд.

У грудні було обрано аж 17 медичних працівників, які показали найвищі результати за проведеним тестуванням на ВІЛ серед пацієнтів, які цього потребують.

Список переможців програми поповнили:

 • Гук Юлія Олександрівна, лікар КЗ «Міська лікарня №21 ім.проф. Попкової», м.Дніпро, результат- 5 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Лагута Надія Миколаївна, лікар КЗ «Солонянська центральна районна лікарня», Дніпропетровська обл., результат- 6 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Балабан Антоніна Іванівна, лікар КЗ «Волноваська центральна районна лікарня», Донецька обл., результат- 6 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Устінова Марія Георгіївна, лікар КЗ «Волноваська центральна районна лікарня», Донецька обл., результат- 9 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички).
 • Чудновська Наталія Миколаївна, лікар ЦПМСД №1 м.Маріуполь, Донецька обл., резкльтат – 7 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Духлій Тетяна Вікторівна, лікар Київського обласного протитуберкульозного диспансера м.Боярка, Київська обл., результат – 3 особи, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Москул Тетяна Миколаївна, лікар Котовської центральної міської лікарні, м.Подольск, Одеська обл., результат – 11 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Заворотня Юлія Михайлівна, медсестра КЗ «Ніжинська центральна міська лікарня», м.Ніжин, Чернігівська обл., результат – 3 особи, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Новик Світлана Сергіївна, медсестра КЗ «Чернігівська міська лікарня №1» м. Чернігів, результат – 5 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Вереня Тетяна Вікторівна, медсестра КЗ «Чернігівська міська лікарня №1» м. Чернігів, результат – 3 особи, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Кононенко Ольга Володимирівна, лікар-інфекціоніст Броварської центральної районної лікарні, м.Бровари, Київська обл., результат – 4 особи, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Глядчишина Тетяна Костянтинівна, медсестра Бахмацького районного ЦПМСД, м. Бахмач, Чернігнівська обл., результат – 4 особи, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Хименко Валентина Анатоліївна, медсестра Баштанської центральної районної лікарні, м.Бахмач, Миколаївська обл., результат – 6 осіб. Валентина також була серед переможців попереднього раунду.Накопичив результ, цього разу вона отримує пакет №2 (брендована термочашка та брендований рушник) та пакет №3 (Брендована флешка + брендований Power bank).
 • Бажанов Олег Петрович, лікар кабінету Довіри Миколаївського обласного шкірно-венерологічний диспансеру м.Миколаїв, результат – 4 особи, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Почепцова Наталія Юріївна, медсестра Очаківської центральної районної лікарні м. Очаків, Миколаївська обл., результат –  4 особи, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)
 • Баранкіна Анжела Олександрівна, лікар-інфекціоніст Одеської міської клінічної інфекційної лікарні, м.Одеса, результат – 12 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички
 • Цабак Микола Миколайович, лікар Криворізького міського шкірно-венерологічного диспансеру, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., результат – 6 осіб, отримує пакет №1 для медпрацівника (утилізатор та рукавички)Нагадаємо, що у жовтні БО«100% Життя» (раніше Мережа ЛЖВ) разом із МБФ«Альянсом громадського здоров’я» запустили мотиваційну програму для медичних працівників, які задіяні у проекті HealthLink. Показники роботи медичних працівників накопичуються за період роботи медичного працівника та при умові досягнення подальших рівнів індикаторів учасник програми продовжує отримувати додаткову винагороду. Програма має 5 рівнів індикаторів для кожної групи регіонів.

  За період з жовтня по грудень 2018 року, було обрано і нагороджено 21 переможець з різних регіонів України, які залучили до тестування і лікування найбільше пацієнтів.

  Головною метою програми є мотивувати медичних працівників  проводити тестування на ВІЛ серед пацієнтів, які цього потребують. При досягненні встановлених показників медичний працівник (або парамедик) отримує певну винагороду (пакет), що мають різну вартість та наповнення та відповідає досягнутим показникам.

  Термін реалізації програми мотивації: 1 жовтня 2018 року – 30 вересня 2019 року

  Географія програми мотивації: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ

  У програмі можуть прийняти участь всі медичні працівники ЛПУ (в т.ч. парамедики), що працюють в проекті з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

  HealthLink – це п’ятирічний проект, який реалізовується протягом 2017-2022 років в тих регіонах України, які мають високі показники поширення ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

  Проект HealthLink дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. HealthLink впроваджується БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа ЛЖВ) та Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 • 2656
 • 0
Поділитись