До всіх новин

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує пропозицію для Львівського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

[:ua]

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує пропозицію для Львівського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», яке представляє інтереси ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» на виконання складової частини проекту «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» (RESPECT) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Для участі в конкурсі необхідно надати наступні документи, зазначені в тексті оголошення:

  1. Проектна заявка
  2. Робочий план та бюджет
  3. Індикатори проекту
  4. Таблиця персоналу проекту

Аудіо та відео інструкція по заповненню робочого плану та бюджету знаходиться за посиланням: ftp://subgrants.network.org.ua/10GF_Competition/

Мета проекту RESPECT: зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику (ГНР), зокрема, споживачів ін’єкційних наркотиків, та людей, які живуть з ВІЛ, у медичних закладах.

Цілі проекту для організації-виконавчого партнера:

  1. Змінити ставлення медичних працівників до ЛЖВ та представників ГНР шляхом організації та проведення циклу тренінгів для персоналу пілотних медичних закладів.
  2. Впровадити та моніторити дотримання гендерно-чутливих політик, дружніх до ЛЖВ і представників ГНР, в пілотних медичних закладах.
  3. Запровадити та підтримувати систему переадресації ЛЖВ/представників ГНР у випадках стигми та дискримінації в пілотних медичних закладах, включаючи «маршрут» пацієнта.

Проект буде фінансуватися з 1 вересня 2014 року до 30 вересня 2015 року.

Кінцевий термін прийому проектних заявок – 14 серпня 2014 р. Реєстрація проектних заявок завершується о 17:00.

Подача заявок здійснюється в on-line режимі. Для того, щоб подати заявку в режимі он-лайн, Вам необхідно надіслати листа на адресу applicants@network.org.ua для отримання прав доступу на сайт подачі заявок, у відповідь на який Ви отримаєте Ваш персональний логін, пароль та посилання на сайт.

Завантажити

[:]

  • 485
  • 0
Поділитись