До всіх новин

У Кабміні відбулося засідання Нацради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ\СНІДу

16 лютого 2017 року у Кабінеті Міністрів України відбулося засідання Національної Координаційної Ради з питань протидії епідеміям туберкульозу та ВІЛ СНІДу в країні.

Одно з найважливіших питань, яке розглядалося на цьому засіданні — оформлення нової заявки до Глобального Фонду на фінансування Програми з протидії епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в 2018-2020 роках — замість продовження попередньої заявки.

Ми вдячні всім, хто підтримав Мережу у подачі Повної Заявки, яка враховує всі поточні українські реалії. Всі пропозиції Мережі, які були підтримані Глобальним Фондом, зараз знайшли беззастережну підтримку і в Нацраді.

«Дуже важливо, що всі члени Національної Координаційної ради і реципієнти Глобального Фонду погодилися з тим, щоб Україна подала адаптовану під сучасну ситуацію заявку, яка буде заново написана саме для того, щоб зупинити епідемію ВІЛ / СНІДу в Україні», — підкреслив глава Мережі Дмитро Шерембей.

Серед інших прийнятих на Раді рішень — положення про групу з розробки проекту запиту України до Глобального фонду; прийнята структура підготовки проекту запиту; затверджено орієнтовний графік та  персональний склад групи з розробки проекту. Координацією процесу підготовки та подачі заявки до Глобального Фонду Рада доручила займатися МОЗ України.

 

  • 1114
  • 0
Поділитись