До всіх новин

У Глобальному Фонді призначений новий виконавчий директор

Сьогодні, Правлінням Глобального фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією призначений новий виконавчий директор. Ним став Пітер Сандс, який раніше займав пост виконавчого директора Standard Chartered Bank, і після успішної кар’єри в банківському секторі, реалізовував низку глобальних проектів в сфері охорони громадського здоров’я.

«Ми впевнені, що новий виконавчий директор зможе інвестувати накопичений досвід в боротьбу Глобального Фонду з епідеміями ВІЛ, туберкульозу і малярії в світі і вивести роботу Фонду на новий рівень. Ми як основний реципієнт Глобального Фонду в Україні та представники найбільшої пацієнтської спільноти, готові і далі бути надійним партнером і разом йти до досягнення мети – подолати епідемію ВІЛ і туберкульозу заради порятунку тисяч людських життів», – говорить Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Пітер Сандс в даний час є головою Міжнародної робочої групи Світового банку по фінансуванню готовності до пандемії, науковим співробітником в Глобальному інституті охорони здоров’я Гарварда. А також працює над дослідницькими проектами в сфері глобального охорони здоров’я і фінансового регулювання в Центру Бізнесу Моссавара Рахмані Школи Кеннеді в Гарварді.

«Для мене велика честь приєднатися до такого надзвичайного партнерства, – зазначив Пітер Сандс. – Інфекційні захворювання сьогодні є одним з найбільш серйозних ризиків для людства. Якщо ми будемо працювати разом, щоб мобілізувати кошти, побудувати сильні системи охорони здоров’я і створити ефективні заходи у спільноти, ми зможемо покласти край епідемії, сприяти процвітанню і підвищити нашу глобальну безпеку в галузі охорони здоров’я».

Пітер Сандс народився в Великобританії, здобув освіту в Малайзії, Великобританії, Канаді та США. Він почав свою кар’єру в Міністерстві закордонних справ Великобританії, а потім приєднався до McKinsey & Company, де він працював 13 років в лондонському офісі, консультуючи клієнтів з фінансових послуг і телекомунікацій.

Сандс закінчив Оксфордський університет з дипломом в області політики, філософії та економіки. Він також отримав ступінь магістра в галузі державного управління в Гарвардському університеті.

У ролі виконавчого директора Сандс буде здійснювати нагляд і керівництво по реалізації стратегії Глобального фонду в 2017-2022 роках, спрямованої на максимальний вплив на ВІЛ, туберкульоз і малярію і створення стійких систем охорони здоров’я.

Глобальний фонд – це організація XXI століття, покликана прискорити боротьбу з епідеміями ВІЛ, туберкульозу і малярії. Заснований в 2002 році, Глобальний фонд є партнерством між урядами, громадянським суспільством, приватним сектором і людьми, порушеними цими захворюваннями.

Глобальний фонд залучає і інвестує близько 4 млрд. дол. США на рік для підтримки програм, що здійснюються місцевими експертами в найбільш нужденних країнах і спільнотах.

 

 

  • 1359
  • 0
Поділитись