До всіх новин

Старший фахівець/старша фахівчиня відділу інноваційних програм (менеджер з навчання проекту HealthLink)

БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого фахівця/старшої фахівчині відділу інноваційних програм (менеджер з навчання проекту HealthLink).

Команда БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» працює у всіх без винятку областях України задля ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику.

Завдання проекту

Благодійна організація БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» — одна з найбільших українських пацієнтських організацій, яка має 20-річний досвід боротьби з інфекційними захворюваннями, включаючи розробку та виготовлення ефективних інформаційних повідомлень стосовно профілактики, аналізу ситуації та розробки ефективних алгоритмів протидії епідемії ВІЛ.  Проєкт HealthLink — прискорює процес подолання епідемії ВІЛ в Україні. Дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ (в першу чергу на базі закладів охорони здоров’я та замовивши онлайн) і почати лікування.

Основні обов’язки кандидата/кандидатки:

 1. Координація впровадження компоненту проєкту з навчання провайдерів ВІЛ-сервісів та підвищення спроможності проєктних сайтів впроваджувати ефективні стратегії тестування на ВІЛ.
 2. Планувати та забезпечувати проведення заходів в рамках визначеного компоненту на місцевому, регіональному, національному рівнях.
 3. Координувати та підтримувати впровадження тренінгової діяльності регіональними виконавцями проєкту, що може включати збір та оцінку потреб, розробку тренінгових модулів та стратегій тренінгової діяльності тощо.
 4. Розробка запитів на закупівлю консультантів та специфікацій в рамках діяльності проєкту. Здійснення контролю за діяльністю та звітністю визначених підрядників, згідно політик і процедур БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.
 5. Регулярна комунікація з партнерськими НУО щодо технічних, адміністративних та програмних аспектів впровадження діяльності, включно з регулярними робочими зустрічами та апдейтами.
 6. Участь в розробці проєктної документації.
 7. Надання технічної допомоги регіональним командам впровадження проєкту.
 8. Збір інформації щодо впровадження напряму з навчання, розробка та подання релевантних звітів, апдейтів.
 9. Розробка та впровадження проєктних рішень, стратегій, напрямів для ефективного досягнення проєктних результатів.

Вимоги до кандидата:

Освіта:  щонайменше ступінь бакалавра у галузі публічного адміністрування, права, громадського здоров’я, політології, менеджменту, соціології чи дотичної сфери. Освіта у галузі охорони здоров’я буде перевагою.

Досвід: не менше 3 років аналогічного досвіду. Бажаний досвід роботи з проектами у сфері громадського здоров’я.

Навички:

 • Досвід координації навчальних програм та впровадження тренінгової діяльності. Досвід  діяльності у сфері протидії ВІЛ/СНІД буде перевагою.
 • Системний підхід в роботі, вміння працювати самостійно та у команді. Здатність самостійно визначати пріоритети серед великої кількості завдань, ефективно планувати власний робочий час та контролювати строки виконання робочих завдань.
 • Сильні комунікаційні навички.
 • Високий рівень комп’ютерної грамотності.

Знання мов: вільне володіння українською мовою (усно/письмово), володіння англійською мовою на рівні Upper Intermediate. Здатність писати добре структуровані тексти англійською мовою для звітності та робити публічні презентації.

 Загальні вимоги для роботи у БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»

 1. Навички комунікації у зрозумілий та ефективний спосіб
 2. Результативність роботи та уміння працювати у команді
 3. Підтримка та розвиток партнерства з іншими організаціями
 4. Підтримка та промотування місії, цілі та задач Організації.

 Додаткова інформація:

Співробітники БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» мають право на:

 • оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства;
 • після проходження випробувального терміну — медичне страхування;
 • додаткові пільги, що встановлені в Організації;
 • при рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Як подати заявку на участь в конкурсі:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу hr@network.org.ua українською та англійської мовами до 14 грудня 2022 року.

У мотиваційному листі просимо відобразити конкретний досвід і навички, що описані у тексті оголошення.

Кінцевий термін подання резюме: 14 грудня 2022 року.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді.

Зверніть увагу:

У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, які запрошені на співбесіду.

БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, так само як скасувати конкурс на заміщення вакансії.

 • 565
 • 0
Поділитись