До всіх новин

Програма мотивації для медичних і соціальних працівників в проекті HealthLink

 

БО «100% Життя» разом з МБФ «Альянс громадського здоров’я» запускають мотиваційні програми для медичних і соціальних працівників в рамках проекту HealthLink: «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні».

Мотиваційні програми покликані прискорити процес виявлення нових пацієнтів з ВІЛ, які ще не знають про свій ВІЛ-позитивний статус.

 

Термін реалізації програми мотивації: 1 жовтня 2018 року – 30 вересня 2019 року

Географія програми мотивації: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ

 

Мотиваційна програма для медпрацівників:  всі медпрацівники, які будуть виявляти нові випадки ВІЛ+ будуть винагороджуватися цінними подарунками (планшетами, медобладнанням та ін). Категорія подарунка залежить від кількості виявлених нових пацієнтів (програма діє в 12 регіонах програми PEPFAR)

 

Мотиваційна програма для соціальних працівників: всі соціальні працівники проекту HealthLink, які будуть доводити виявленого клієнта до диспансерного обліку (ДО), братимуть участь в змаганні за цінні подарунки (планшети, ноутбуки та ін). Чим більше клієнтів соціальний працівник доведе до ДО – тим більша ймовірність отримати найцінніші подарунки від проекту (програма діє в 12 регіонах програми PEPFAR).

 

У яких установах буде працювати програма мотивації:

а) всі ЛПУ, що працюють в проекті з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»;

б) відділення швидкої допомоги, що працюють з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

 

Хто може бути учасником програми мотивації: всі медичні працівники ЛПУ (в т.ч. парамедики), що працюють в проекті з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

 

Детальну інформацію про Програму мотивації можна знайти тут Програма мотивації (пам’ятка для медпрацівників)

 

HealthLink – це п’ятирічний проект, який реалізовується протягом 2017-2022 років в тих регіонах України, які мають високі показники поширення ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Проект HealthLink дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. HealthLink впроваджується БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа ЛЖВ) та Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  • 2016
  • 1
Поділитись