До всіх новин

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримав команду МОЗ та Уляну Супрун

 

kabmin

17 січня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що повністю підтримує команду міністерства охорони здоров’я і в.о. міністра Уляну Супрун зокрема.

«Я підкреслюю, що нова команда на чолі з Уляною Супрун є абсолютно некорумпованої. І з цим потрібно рахуватися тим, хто раніше сидів на потоках і заробляв на здоров’ї українців. У нашої країни сьогодні є шанс на реальні зміни. Вважаю, що введення системи міжнародних закупівель – це абсолютно правильний хід», – заявив прем’єр міністр.

Також Володимир Гройсман підкреслив, одне з найважливіших завдань – викорінити корупцію в цій сфері, а міжнародні закупівлі медичних препаратів повинні бути повністю прозорими. «Наше завдання зараз полягає в тому, щоб придбати якомога якісніші ліки дешевше, збільшити їх кількість, щоб допомогти кожному українцю, який хворіє».

Прем’єр-міністр зазначив, що якби залишилася стара корумпована система, від 20 до 40% держкоштів розповзалося б по кишенях корупціонерів. Володимир Гройсман зазначив, що як прем’єр-міністр нікому не дозволить намагатися повернути старі схеми в роботу Міністерства охорони здоров’я. Він підкреслив, що за десятиліття сотні мільярдів гривень були витрачені на охорону здоров’я і, на превеликий жаль, сьогодні ми не маємо належного рівня охорони здоров’я.

Прем’єр-міністр висловив підтримку команді МОЗ і закликав йти вперед разом: «Я не вмію ходити назад, а вмію ходити тільки вперед. Я впевнений в тому, що і команда уряду і Міністерства охорони здоров’я повинні йти тільки вперед, розуміючи ті важливі висловлювання, які можуть бути з медичного середовища. Я за діалог і публічність».

 

  • 1559
  • 0
Поділитись