До всіх новин

Обрано нового Голову Координаційної ради Мережі

 

В БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» обрали Голову Координаційної ради Мережі. Ним став Дмитро Шерембей, який раніше обіймав цю посаду впродовж року. Члени Мережі висловили своє слово і довіру, тим самим продовживши повноваження Дмитра Шерембея як Голови Корради ще на два роки.

Кандидатуру Дмитра Шерембея підтримали 280 з 343 можливих голосів. З них також 42 голоси було віддано за Віталія Ткачука, члена Координаційної ради Мережі. Також 21 людина не підтримала жодного з кандидатів.

Процедура голосування передбачала персональну участь кожного з членів Мережі в процесі вибору нового Голови Корради шляхом заповнення іменних бюлетенів.

«Загальна кількість учасників Мережі, які взяли участь у Загальних зборах, становить 343 людини, що складає більше 3/4 від кількості всіх дійсних учасників Мережі, – говорить Анжела Мойсеєнко, секретар Рахункової комісії. – Кожен учасник Мережі отримав для голосування іменний бюлетень. Загальна кількість заповнених бюлетенів для голосування становить 343 бюлетеня, 41 бюлетень – не використаний для голосування».

Нагадаємо, вибори Голови Координаційної ради БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» проходили 9-10 листопада. Голосування учасників Мережі проводилося в областях і містах України, відповідно до переліку місць проведення голосування з питань порядку денного Загальних зборів, затвердженого Протоколом засідання Координаційної Ради Мережі від 27 жовтня 2016.

 

  • 2304
  • 0
Поділитись