До всіх новин

Новий проєкт «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України»

100% Життя у партнерстві з GIZ Ukraine облаштує сучасні кол-центри для 12 лікарень у 5 областях України. Це медичні заклади у Миколаївській (Баштанська міська рада, Доманівська селищна рада), Чернігівській, (Ніжинська міська рада, Бахмацька міська рада), Сумській (Шосткинська міська рада), Одеській (Роздільна міська рада) та Дніпропетровській (Солонянська селищна рада, Петриківська сільська рада) областях.

Мешканці восьми територіальних громад отримають дієвий та зручний алгоритм комунікації зі своїми медичними закладами, що спростить доступ до медичних послуг і покращить організаційну спроможність самих установ. Це комплексний і принципово новий рівень обслуговування пацієнтів, які зможуть користуватись зручними каналами зв’язку, що є наслідком впровадження системних змін в рамках медичної реформи.  

  

«Після впровадження “принципу гроші йдуть за пацієнтом” державні лікарні почали розвивати свою конкурентоспроможність через підвищення рівня обслуговування та зміни комунікаційних підходів. Пандемія COVID, а потім війна, яку розв’язала росія в Україні, створили нові виклики та загальмували процеси трансформації, і в той же самий час, актуалізували потреби у налогоджені ефективної та доступної комунікації із пацієнтами. Новий проєкт за підтримки уряду Німеччини — це крок на зустріч пацієнтоорієнтованій моделі надання сервісів. Це безумовна інвестиція у конкуртентоспроможність медичних закладів та трансформацію системи комунікації.  Я радий, що ми маємо можливість, навіть в умовах надзвичайних викликів війни, покращувати сервіси та інституціональну спроможність лікарень. Ми вдячні за це нашим партнерам.”, — Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”. 

  

В рамках проєкту «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України»  вже відбулись перші зустрічі з визначення  потреб. Заклади первинної та спеціалізованої медичної допомоги в містах і селах визначили своїм пріоритетом розвиток напрямку зовнішньої комунікації з населенням громад та підвищення рівня обслуговування.  

  

До середини весни 2024 року у 13 лікарнях буде переформатовано роботу реєстратур старого типу на сучасні приймальні та кол-центри. Також згідно індивідуальних потреб медичних закладів будуть оновлені чи створені сайти, покращено роботу соціальних мереж, розроблено інформаційні матеріали, покращена навігація в рамках медичних установ, тощо. Окрема увага надається навчанню персоналу: покращення рівня комунікації фронт-офісних працівників медичних закладів з акцентом на підвищення загальної обізнаності пацієнтів щодо медичних послуг в рамках Програми медичних гарантій та правил отримання їх за рахунок фінансування НСЗУ та навчання медичного персоналу ефективній комунікації, використовуючи сучасні канали комунікації. 

Контактні дані кол-центрів і вся оновлена інформація буде доступна мешканцям територіальних громад навесні 2024 року  

Проєкт «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України» реалізує БО «100% Життя» у партнерстві з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках «Спеціальна програма підтримки України /EU4ResilientRegions »,  що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

  

Проєкт є компліментарним до активностей GIZ з проведення інфраструктурних робіт у відібраних закладах.    

  

Медичні заклади учасники проєкту:  Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги, Доманівський центр первинної медико-санітарної допомоги та Доманівська багатопрофільна лікарня, Баштанський центр первинної медико-санітарної допомоги та Баштанська багатопрофільна лікарня, Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького, Роздільнянська багатопрофільна лікарня та Роздільнянський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, Шосткинська центральна районна лікарня, Петриківська центральна лікарня, Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги та Солонянська багатопрофільна лікарня. 

  • 931
  • 1
Поділитись