До всіх новин

Незламний 2022: найбільший проєкт з тестування на ВІЛ_HealthLink: як працювали і чого досягли

Близько 83 000 українців та українок впродовж 2022 року перевірили свій ВІЛ-статус в рамках найбільшого національного проекту з тестування HealthLink, який БО “100% Життя” реалізовує за підтримки USAID. 

90% з нововиявлених пацієнтів із ВІЛ вже отримують АРВ-терапію, а отже отримали шанс на повноцінне життя.

“Дух перехоплює від усвідомлення, що вдалось збільшити ефективність виявлення людей, які живуть з ВІЛ ! Це сталось всупереч війні, вимушеній міграції регіональних команд, окупації і руйнуванню як медичних закладів, так і наших офісів. Робити щодня неможливе – це вже не якась супер сила, а просто нова реальність, — говорить Христина Бродич, керівниця проекту HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні. — Війна не лише приносить втрати й ушкодження, а й змушує нас блискавично реагувати на нові потреби і винаходити ефективні способи роботи в особливо складних умовах”

 

Команда 100% Життя, яка реалізує проект HealthLink, підготувала річний звіт, про діяльність проекту в надзвичайних умовах війни росії проти України.

Щиро дякуємо всім партнерам проекту за надзвичайні зусилля адже працюємо на спільну перемогу.

Зовсім незвичайний 2022ий. Як працювали і чого досягли?
Нижче дві мовні версії звіту діяльності проєкту HealthLink:

Також підготували гайдлайни як комунікувати про ВІЛ для медичних працівників та представників НУО, розробленим на основі результатів дослідження з комунікаційних процесів щодо інфікування ВІЛ, яке було реалізоване проєктом HealthLink у 2021-2022 роках.
 
  • 1071
  • 0
Поділитись