До всіх новин

Мережа починає реалізацію масштабного плану з відкриття клінік «100% життя» і проводить внутрішню оптимізацію

 

2017 рік ми починаємо з активної роботи над проектом мережі клінік «100% життя» і оптимізуємо роботу всередині Мережі. У цьому році планується відкриття дев’яти клінік в різних регіонах України.

Для реалізації амбітних планів і максимально ефективного управління проектами ми міняємо нашу організаційну структуру. Незабаром в повну силу почне працювати новий департамент, одним із завдань якого, буде супровід проекту мережі клінік.

В результаті внутрішньої оптимізації, в Мережі відбулися зміни в директораті, і ми хочемо привітати нашого колегу Сергія Дмитрієва, який зустрів новий рік на новій посаді – директора департаменту політики та адвокації. Раніше Сергій відстоював інтереси пацієнтів як консультант з питань розширення доступу до лікування Мережі ЛЖВ. Глоовою нового департаменту стане Віталій Ткачук, який раніше обіймав позицію директора з політики та адвокації.

У зв’язку зі вступом на нову посаду Сергій Дмитрієв підкреслює, що «відділ політики та адвокації – це той стовп в організації, який дозволяє успішно розвивати і підтримувати найголовніший напрям в Мережі – забезпечення максимального і безперебійного доступу пацієнтів до лікування».

У свою чергу Віталій Ткачук зазначив, що «перед нами стоїть амбітне завдання – за кілька років побудувати нову мережу, яка зможе існувати без донорських коштів і представляти із себе сучасні ефективні клініки з переліком всіх необхідних послуг для ВІЛ-позитивних пацієнтів по всій Україні».

Віримо, що всі новації як внутрішні, так і зовнішні, дозволять нам ще ефективніше боротися за головне – за 100% доступ до лікування для кожного пацієнта.

Нагадаємо, пілотна клініка «100% життя» була відкрита в Полтаві восени 2016 року. Інноваційна схема, по якій клініка надає безкоштовні послуги ВІЛ-позитивним пацієнтам, і платні – пацієнтам загального потоку, дозволяє вкладати прибуток у розширення спектру медичних послуг і поліпшення їх якості. На сьогоднішній день це найбільш прогресивна модель соціального підприємництва, і сама пацієнт-орієнтована клініка в країні.

Відповідні Накази видачі Антиретровірусної терапії нижче

НаказДОЗПередачаПрепАРВ

НаказДОЗПереченьУчреждений АРВ

 

 

Сергій Дмитрієв

Віталій Ткачук

 

  • 1646
  • 0
Поділитись