До всіх новин

Мережа бореться за доступ до лікування спільнот, уразливих до ВІЛ

 

Щоб підвищити обізнаність спільнот уразливих до ВІЛ, з питань якості та доступу до лікування АРТ, 13-14 липня 2017 року у Києві Мережею був організований тренінг «Забезпечення доступу до якісного та доступного лікування АРТ в Україні».

 

Основною метою тренінгу було підвищити обізнаність учасників тренінгу в питаннях виготовлення лікарських препаратів розширення доступу до АРТ лікування – методах та завдань адвокації,  визначити роль ключових спільнот (споживачів ін’єкційних наркотиків, робітників комерческого сексу, чоловіків, які мають секс з чоловіками) в адвокатуванні розширення доступу до лікування. прихильності до лікування, застосування найбільш якісних, ефективних та доступних за ціною схем.

Під час тренінгу експерт Мережі Олександра Волгіна розвінчала міфи щодо лікування АРТ,  розповіла учасникам тренінгу про відмінності між генеричними та брендовими препаратами,  як патентне законодавство впливає на ціну на препарати та про методи зниження цін на АРТ. Також присутні обговорили схеми лікування, контроль якості АРВ-препаратів,  пацієнтський моніторинг та взаємодію з лікарями.

Засновник системи Life4me+ доктор Алекс Шнайдер розповів учасникам тренінгу про фармакологічні аспекти лікування ВІЛ-інфекції, виробництво препаратів та про існуючі лікарські засоби для лікування ВІЛ-інфекції.

Тренінг було проведено  в рамках проекту «Єдина консолідована програма з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні», за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 

  • 1508
  • 0
Поділитись