До всіх новин

Мережа «100% Життя» підсилює потенціал представників спільнот з регіону СЄЦА

18-19 жовтня БО «100% Життя» провела тренінг «Посилення потенціалу представників спільнот на участь в грантовому циклі Глобального фонду та роботі ССМ» для представників спільнот з Вірменії, Казахстану, Узбекистану та України за підтримки Глобальної мережі людей, що живуть з ВІЛ ( GNP +).

 

Головними темами обговорення стали залучення спільнот в роботу координаційних механізмів країни (КМК) та адвокація підвищення стійкості заходів в сфері протидії ВІЛ.

На тренінгу був представлений кращий досвід України по залученню представників спільнот в роботу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ / СНІДу, досвід бюджетної адвокації на місцевому та регіональному рівнях, а також стратегії антикорупційного моніторингу закупівель ліків та оптимізації схем лікування. Учасники тренінгу також мали можливість обмінятися найкращим досвідом адвокації через ККМ та обговорити пріоритети використання даних механізмів у своїх країнах.

Як зазначив Директор з політики та адвокації БО «100% життя» Сергій Дмитрієв: «Цей тренінг допоможе запустити важливі зміни щодо посилення адвокації інтересів спільнот через координаційні механізми країн. Їх потенціал повинен бути максимально використаний для підвищення стійкості послуг та реалізації Плану переходу»

 

  • 1600
  • 0
Поділитись