До всіх новин

Координаційна зустріч по Плану переходу в Україні

14 грудня 2018 року в Києві відбулася Координаційна зустріч партнерів в забезпеченні сталості послуг з профілактики ВІЛ, соціального супроводу пацієнтів з ВІЛ та ТБ в процесі переходу від донорського до державного фінансування. Метою зустрічі було узгодження розуміння та дій усіх партнерів з реалізації Плану переходу; презентація та обговорення основних напрацювань; визначення основних здобутків та проблем; окреслення першочергових задач.

     

У зустрічі приймали участь Віктор Ляшко, перший заступник Генерального директора ЦГЗ МОЗ, Максим Демченко, експерт БО «100% життя», координатор платформи з експертного супроводу впровадження плану переходу від донорського до державного фінансування програм з ВІЛ/ТБ, Вікторія Тимошевська, директорка Програми «Громадське здоров’я» МФ «Відродження», Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради БО «100% життя», Павло Смірнов, заступник виконавчого директора МБФ «Альянс громадського здоров’я» та інші.

 

Олена Кучерук, Міжнародний фонд «Відродження» та Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради БО «100% життя» розповіли про вплив громадськості на забезпечення сталості надання послуг у сфері ВІЛ/ТБ, презентували адвокаційні ініціативи, направлені на реалізацію Стратегії. 

«Реалізація Плану Переходу — це найважливіше завдання держави на найближчий час, — підкреслив Дмитро Шерембей. — Ми, як громадський сектор, прикладаємо максимальних зусиль, щоб забезпечити цей складний процес нашої експертизою та впливом. Разом ми здатні зробити Україну прикладом для інших країн».

Експерт «100% життя» Максим Демченко, координатор стратегічної групи при ЦГЗ, презентував плани з надання технічної допомоги НУО у процесі впровадження Плану Переходу на державне фінансування програм ВІЛ/ТБ в Україні.  

  • 1791
  • 0
Поділитись