До всіх новин

Конкурс виконавця робіт зі збору інформації щодо АРВ-препаратів за запитом Медичного патентного пулу

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс виконавця робіт зі збору інформації щодо АРВ-препаратів за запитом Медичного патентного пулу в рамках проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ ” 2012- 2016 р.р. за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією, 10 Раунд

Обсяг робіт:

Виконавець робіт з проведення інформаційного супроводу та розробки інфографіки за результатами проведення моніторингових візитів в слідчі ізолятори Донецької та Луганської областей з акцентом моніторингу доступу до медичної допомоги в установах виконання покарань виконує такі роботи:

 1. Написання 3-х прес-релізів за результатами кожного візиту та їх розповсюдження у ЗМІ через публікацію на веб-сайтах дотичних до Національного превентивного механізму.
 2. Розробка інфографіки за результатами візитів для використання у публікаціях та розповсюдження у соціальних мережах.

Вимоги до кандидатів:

 • досвід написання прес-релізів;
 • досвід створення інформаційної графіки не менше 2 років;
 • наявність рекомендаційного листа від члена Експертної ради при Представникові Уповноваженого ВР з прав людини з питань реалізації національного превентивного механізму.

Термін виконання робіт: з 17 листопада 2014 р. – 28 листопада 2014 р.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
 2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
 3. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до Оголошення).
 4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати, тощо).
 5. Інформація щодо відповідності учасника умовам конкурсу (Додаток 1 до Оголошення).
 6. Якщо учасник фізична особа-підприємець: Свідоцтво про державну реєстрацію/або Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; Свідоцтво платника єдиного податку (3-я група) та Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою у темі листа «Виконавець робіт з проведення інформаційного супроводу та розробки інфографіки за результатами проведення моніторингових візитів в слідчі ізолятори Донецької та Луганської областей з акцентом моніторингу доступу до медичної допомоги в установах виконання покарань».

Термін подання документів: з 04 по 13 листопада 2014 р., реєстрація документів завершується о 18:00.

Завантажити

[:]

 • 692
 • 0
Поділитись