До всіх новин

Конкурс виконавця робіт з технічного та робочого проектування інформаційно-телекомунікаційних систем в пілотних закладах медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс виконавця робіт з технічного та робочого проектування інформаційно-телекомунікаційних систем в пілотних закладах медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» (ACCESS) (можливе залучення кількох осіб).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа: «Виконавець робіт з технічного та робочого проектування інформаційно-телекомунікаційних систем в пілотних закладах медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні».

Термін подання документів: з 11 по 24 вересня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (вн. 612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити

[:]

  • 529
  • 0
Поділитись