До всіх новин

Конкурс виконавця робіт з розробки проекту Закону

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс виконавця робіт з розробки проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» щодо покращення доступності лікарських засобів в рамках проекту Східноєвропейського та Центральноазіатського об’єднання ЛЖВ «Лікування для всіх», за підтримки GIZ.

Обсяг робіт:

Виконавець робіт з розробки проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» щодо покращення доступності лікарських засобів виконує такі роботи:

 • розробляє пояснювальну записку та порівняльну таблицю до проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» щодо покращення доступності лікарських засобів.

Вимоги до кандидатів:

 • вища юридична освіта;
 • досвід юридичної роботи не менше 2 років;
 • досвід роботи з законодавством у сфері інтелектуальної власності в Україні;
 • досвід (наявність публікацій, досліджень, тощо) у питаннях конфлікту захисту права інтелектуальної власності та доступу до лікарських засобів;
 • науковий ступінь або західна освіта щодо питань інтелектуальної власності (є перевагою).

Термін виконання робіт: з 20 жовтня 2014 р. – 31 грудня 2014 р.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
 2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
 3. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до Оголошення).
 4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати, тощо).
 5. Інформація щодо відповідності учасника умовам конкурсу (Додаток 1 до Оголошення).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою у темі листа «Виконавець робіт з розробки проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» щодо покращення доступності лікарських засобів».

Термін подання документів: з 30 вересня по 13 жовтня 2014 р., реєстрація документів завершується о 18:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67, 467-75-69, 467-75-84 (вн. 645) до фахівця відділу закупівель Оксани Гаврилюк, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити

[:]

 • 524
 • 0
Поділитись