До всіх новин

Конкурс виконавців робіт з проведення досліджень доступу ЛЖВ до медичних послуг методом здійснення моніторингового візиту в установу виконання покарань Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Херсонської, Харківської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс виконавців робіт з проведення досліджень доступу ЛЖВ до медичних послуг методом здійснення моніторингового візиту в установу виконання покарань Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Херсонської, Харківської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей, в рамках проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ ” 2012- 2016 р.р. за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією, 10 Раунд (планується залучення по одному виконавцю у кожній з 9-ти областей).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа: «Виконавець робіт з проведення досліджень доступу ЛЖВ до медичних послуг методом здійснення моніторингового візиту в установу виконання покарань Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Херсонської, Харківської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей».

Термін подання документів: з 04 по 17 вересня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (вн. 612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити

[:]

  • 566
  • 0
Поділитись