До всіх новин

Конкурс надавача послуг з консультування щодо забезпечення фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки за рахунок місцевих бюджетів

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг з консультування щодо забезпечення фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки за рахунок місцевих бюджетів в рамках проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд.

Обсяг послуг:

Надавач послуг з консультування щодо забезпечення фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки за рахунок місцевих бюджетів:

 1. Консультує з питань залучення бюджетних коштів для фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки.
 2. Консультує щодо залучення персоналу неурядових ВІЛ-сервісних організацій в штат державних медичних і соціальних установ для забезпечення надання послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки.
 3. Консультує щодо поширення практик залучення бюджетних коштів для фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки в інших областях України.

Вимоги до кандидатів:

 • досвід роботи в сфері ВІЛ/СНІД щонайменше 7 років;
 • досвід залучення бюджетних коштів на соціальні послуги у сфері ВІЛ/СНІД;
 • досвід координації адвокаційних проектів в сфері ВІЛ/СНІД.

Термін надання послуг: з 30 жовтня – 31 грудня 2014 р.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
 2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
 3. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до Оголошення).
 4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати, тощо).
 5. Інформація щодо відповідності учасника умовам конкурсу (Додаток 1 до Оголошення).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою у темі листа «Надавач послуг з консультування щодо забезпечення фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки за рахунок місцевих бюджетів».

Термін подання документів: з 10 по 24 жовтня 2014 р., реєстрація документів завершується о 17:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67, 467-75-69, 467-75-84 (вн. 645) до фахівця відділу закупівель Оксани Гаврилюк, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua

Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після завершення дії Оголошення. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті Мережі www.network.org.ua та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам конкурсного відбору поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про прийняття його пропозиції.

Завантажити

[:]

 • 678
 • 0
Поділитись