До всіх новин

Конкурс надавача послуг з консультування щодо інституціоналізації послуг з профілактики ВІЛ

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг з консультування щодо інституціоналізації послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки та розробки плану переходу на фінансування за рахунок бюджетних коштів проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією, 10 Раунд.

Обсяг послуг:

Надавач послуг з консультування щодо інституціоналізації послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки та розробки плану переходу на фінансування за рахунок бюджетних коштів:

 1. Консультує з питань розробки стратегії залучення бюджетних коштів для фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки на національному рівні та децентралізації на регіональному рівні (план переходу з фінансування Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).
 2. Консультує з питань інституціоналізації послуг з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки за рахунок бюджетних коштів.
 3. Консультує щодо забезпечення кадрової сталості неурядових організацій (НУО) для сталості послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки, комплектування персоналу НУО за рахунок бюджетних коштів та залучення фахівців НУО до діяльності державних медичних і соціальних установ.
 4. Консультує з питань забезпечення адміністративних витрат неурядових ВІЛ-сервісних організацій за рахунок місцевих ресурсів.
 5. Консультує з питань змін нормативних актів, стандартів, програмних документів на регіональному рівні, необхідних для забезпечення переходу з фінансування Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні на фінансування за рахунок бюджетних коштів послуг з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки.

Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта;
 • досвід роботи в сфері ВІЛ/СНІД – не менше 10 років;
 • досвід залучення бюджетних коштів на послуги з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки;
 • досвід керування адвокаційними проектами в сфері ВІЛ/СНІД та громадського здоров’я;
 • досвід співпраці із міжнародними та національними організаціями у сфері громадського здоров’я.

Термін надання послуг: з 23 жовтня по 31 грудня 2014 р.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
 2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
 3. нформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до Оголошення).
 4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати тощо).
 5. Інформація щодо відповідності учасника умовам конкурсу (Додаток 1 до Оголошення).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа «Надавач послуг з консультування щодо інституціоналізації послуг з профілактики ВІЛ, догляду і підтримки та розробки плану переходу на фінансування за рахунок бюджетних коштів».

Термін подання документів: з 09 по 20 жовтня 2014 р., реєстрація документів завершується о 18:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67, 467-75-69, 467-75-84 (вн. 645) до фахівця відділу закупівель Оксани Гаврилюк, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua

Завантажити

[:]

 • 491
 • 0
Поділитись