До всіх новин

ГО «Елеос-Україна» за підтримки БО «100% ЖИТТЯ» відкрив три шелтери

ГО «Елеос-Україна» за підтримки БО «100% Життя» відкрила  три шелтери, які розташовані  у місті Хотин Чернівецької області, у Лисецькій ОТГ Івано-Франківської області, та у Варковицькій ОТГ Рівненської області.

Шелтери призначені для прихистку  людей, які постраждали від домашнього насильства, дискримінації та військової агресії з боку російської армії, для представників спільноти ЛЖВ, представників спільнот уразливих до ВІЛ,  та внутрішньо-переміщені особи.

“Ми щиро раді, що завдяки співпраці із нашими друзями, партнерами та небайдужими громадянами вдається втілювати у життя такі важливі соціальні проєкти та спільно творити добро задля людей та нашої перемоги” — підкреслює голова ГО “Елеос-Україна” Сергій Дмитрієв.

Послуги шелтерів:

–        Забезпечення представників ключових спільнот уразливих до ВІЛ, які постраждали від військової агресії, тимчасовим прихистком на строк до 3-6 місяців.

–        Надання соціальної підтримки для забезпечення цілодобового соціального супроводу клієнтів.

–        Надання соціального супроводу клієнтам шелтеру, щодо отримання медичної, правової допомоги, а також отримання державних соціальних гарантій та послуг

–        Надання психологічного супроводу клієнтами шелтеру та членам їх родин, з якими вони перебувають у шелтері.

–        У співпраці із Генеральною Прокуратурою України у шелтері запрацює “офіс прокурора” із закріпленим постійним представником генеральної прокуратури.

–        У шелтері надаватимуть гуманітарну допомогу мешканцям (харчові набори).

 

  • 916
  • 0
Поділитись