До всіх новин

Експерти Мережі у Львові та Рівному впроваджують нові моделі якості соціальних послуг для ВІЛ + пацієнтів

 

Полтавські експерти БО «Світло надії» продовжують надавати технічну підтримку неурядовим організаціям з усієї України, які працюють у сфері протидії ВІЛ/СНІДу.

У 2016 році, крім супроводу нових організацій у проекті, продовжувалася робота із учасниками, які розпочали реалізацію кейсів минулоріч. Так було організовано візит представників Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА, Рівненського відділення мережі ЛЖВ до Полтави, під час якого відбулися зустрічі не тільки з експертами «Світла надії», а й з начальником управління соціального розвитку виконкому Полтавської міської ради Наталією Бондаренко та керівником Сумської громадської організації «Клуб «Шанс» Олексієм Загребельним, які поділилися досвідом впровадження механізму соціального замовлення. Рівненська делегація змогла отримати бачення цього процесу і зі сторони неурядових організацій, і зі сторони місцевої влади.

Як результат, у Рівненській області було запроваджено механізм соціального замовлення та вже проведено конкурс. У подальшому цей прецедент дасть змогу все більшому колу неурядових організацій надавати якісні послуги за рахунок бюджетних коштів, що особливо важливо у період зменшення фінансування Глобальним фондом проектів по профілактиці ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні.

Ще одним вагомим досягненням стало прийняття у Львові Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2016 рік та внесення до цієї програми компоненту по ВІЛ/СНІДу. Окремої цільової програми по профілактиці ВІЛ/СНІД в області немає, тому Львівське обласне відділення БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» зробили акцент саме на включенні цього компоненту в комплексну програму. Процес адвокації поєднувався із проведенням акцій та висвітленням проблеми серед населення області, а експерти БО «Світло надії» надавали консультації та здійснювали моніторингову підтримку діяльності організації.

Полтавські експерти продовжують консультувати неурядові організації-учасники проекту «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп», проводити тренінги та надавати технічну підтримку адвокаційних стратегій НУО. Географія проекту охоплює 16 областей, що дозволяє БО «Світло надії» сприяти позитивним змінам у сфері соціальної політики в регіонах України.

 

  • 1522
  • 0
Поділитись