До всіх новин

Досвід БО “100% Життя” представлено на науково-практичної конференції

20-23 липня 2020 року в Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання ведення хворих на хіміорезистентний туберкульоз: міжнародний та національний досвід”. Старший фахівець БО “100% Життя” Тетяна Ісмагілова представила на конфернції доповідь на тему “Організація контрольованого лікування хворих на туберкульоз за допомогою комплексного підходу, орієнтованого на пацієнта” та особливості реалізації проекту у 2020 році.

Тема психо-соціальної підтримки пацієнтам хворим на туберкульоз наразі доволі актуальна. БО “100% Життя” реалізує проекти із соціального супроводу хворих на туберкульоз з 2017 року та має доволі високий відсоток позитивних результатів ефективності.

“Проекти зорієнтовані на надання послуг тим пацієнтам, які найбільше потребують, і також мають високі ризики переривання лікування. До проекту залучаються пацієнти з першого дня лікування на стаціонарному або амбулаторному етапі, — підкреслює Тетяна Ісмагілова. — У 2020-му році передбачено також активне залучення сімейних лікарів — підписання декларацій, організація отримання протитуберкульозних препаратів у сімейного лікаря тощо”. 

 

Пріоритетні групи проекту:

 

  • особи, які зловживають алкоголем чи вживають наркотики;
  • особи, які перебувають за межею бідності, безробітні;
  • особи без визначеного місця проживання;
  • особи, які звільнились з установ виконання покарань  

 

Захід проводився завдяки щирій підтримці американського народу, наданої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) шляхом фінансування проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

 

  • 1866
  • 2
Поділитись