До всіх новин

Боротьба з гендерно-обумовленим насильством: досвід Латвії

 

latvia_experience

БО «Позитивні жінки», які є учасницями Мережі ЛЖВ, розвивають напрямок роботи, пов’язаний з гендерно-обумовленим насильством. На минулому тижні представниці організації відвідали з навчальним візитом Ригу (Латвія). Вони отримали досвід надання допомоги жінкам та жінкам з дітьми, які постраждали від насильства, побували у Кризових центрах, які фінансуються за рахунок держави та муніципалітету.

«Ми отримали незабутні враження від рівня надання послуг та можливостей підтримки з боку держави та Європейського союзу, підкреслює Ангеліна Губська, старший фахівець відділу управління проектом Глобального Фонду Мережі ЛЖВ. — Одним із важливих уроків, який було засвоєно нами – це можливість змінити Законодавство у розрізі винесення судових рішень у термін 24 години щодо заборони наближення агресора до жертви насильства».

Наразі актуальна задача українських активісток — використати отриманий досвід та розвивати мережу Кризових центрів, а також забезпечити дотримання прав жінок на законодавчому рівні в Україні та регіоні ВЄЦА.

 

  • 1486
  • 0
Поділитись