Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Старший фахівець відділу адвокації

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого фахівця відділу адвокації.

Завдання відділу:

Шляхом здійснення адвокаційних заходів сприяти розширенню доступу людей, які живуть з ВІЛ до повного обсягу послуг з профілактики, лікування та соціального супроводу процесу лікування ВІЛ, ТБ, вірусних гепатитів тощо за рахунок державного та/або місцевих бюджетів, коштів донорів; сприяти дотриманню загальногромадянських прав ЛЖВ нарівні з іншими людьми; сприяти дотриманню права доступу людей, які живуть з ВІЛ до повного обсягу послуг та високоефективних ліків з урахуванням медичної реформи; впровадження плану переходу на державне фінансування.

Основні обов’язки кандидата:

  1. Координувати процес впровадження проектів з підвищення рівня поінформованості представників ключових спільнот та загального населення щодо існуючих сервісів з профілактики, лікування та догляду.
  2. Брати участь у плануванні та координувати впровадження навчальних та тренінгових програм, які реалізовуються відділом адвокації.
  3. Брати участь у плануванні, розробці та забезпеченні впровадження адвокаційних компаній, спрямованих на розширення доступу людей, які живуть з ВІЛ до повного обсягу послуг з профілактики, лікування та соціального супроводу процесу лікування ВІЛ, ТБ, вірусних гепатитів тощо.
  4. Створювати та підтримувати продуктивні професійні зв’язки із Міністерством охорони здоров’я України та іншими ключовими міжнародними, національними та регіональними партнерами. Представляти інтереси Мережі під час участі у конференціях, круглих столах, зустрічах.
  5. Здійснювати координацію та управління діяльністю суб-грантерів Мережі, які впроваджують відділом адвокації.
  6. Здійснювати іншу адміністративну та комунікаційну роботу з супроводу проектів з розширення доступу до якісних та ефективних програм профілактики та лікування ВІЛ на національному та місцевому рівні, які реалізовуються Мережею.
  7. Здійснювати моніторинг нових конкурсів, оголошених місцевими та міжнародними організаціями-донорами; брати участь у розробці пропозицій, концептуальних записок або інші типи додатків для грантових конкурсів, відповідно до вимог донора.

Старшого фахівця відділу адвокації буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища освіта у галузі публічного адміністрування, комунікацій, економіки, фінансів.

Бажана: вища з менеджменту у галузі охорони здоров’я.

Досвід роботи:  не менше 3 років на аналогічних посадах.

Навички:

Знання мов: вільне володіння українською/російською/англійською мовами (усно/письмово).

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

 Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації та медичним страхуванням (після проходження випробувального терміну). 

Кінцевий термін подання резюме: 03 серпня 2018 року

 Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською та англійською мовами на ел.адресу: hr@network.org.ua до 03 серпня 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Контактні особи: Ковнір Наталія, Качанова Юлія тел. 467-75-67