Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Старший фахівець із закупівель лікарських засобів та медичних товарів

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого фахівця із закупівель лікарських засобів та медичних товарів.

Основні обов’язки кандидата:

 1. Планування закупівель та постачання.
 2. Підготовка запиту на закупівлю, координація процесу отримання запиту на закупівлю від замовників, перевірка поданих запитів на закупівлю, в т.ч. розрахунків та технічних вимог, погодження запиту на закупівлю із експертами.
 3. Проведення дослідження ринку.
 4. Проведення процедур закупівель у відповідності до процедур Мережі, донорів та національного законодавства.
 5. Координація процесу погодження та підписання договорів на постачання товарів, в т.ч. договорів гуманітарної допомоги.
 6. Координація процесу постачання товарів та послуг в рамках діючих договорів, в т.ч. договорів гуманітарної допомоги. Співпраця із постачальниками в рамках посадових обов’язків.
 7. Формування документів для отримання статусу гуманітарної допомоги на товари, дозволу на одноразове ввезення лікарських засобів, довідки або інших документів для звільнення від ПДВ.
 8. Перевірка та погодження товарно-супровідних документів.
 9. Координація процесу митного оформлення. Підготовка документів необхідних для митного оформлення.
 10. Участь в інвентаризації вантажів.
 11. Координація процесу контролю якості товарів.
 12. Ініціювання оплат за договорами із постачальниками.
 13. Ініціювання процесу доставки товарів до набувачів. Моніторинг процесу постачання.
 14. Документування. Внесення інформації щодо поставок до бази даних Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (PQR). Надання документації на запит донорам, аудиторам, наглядовій раді, тощо.
 15. Інформування керівника, партнерів БО «100 відсотків життя» щодо стану справ процесу закупівель та постачання.
 16. Співпраця із державними та недержавними установами та організаціями для вирішення питань, пов’язаних із процесом закупівель та постачання.
 17. Інші обов’язки для забезпечення закупівель та постачання медичних товарів та лікарських засобів своєчасно та належним чином.

Старшого фахівця із закупівель лікарських засобів та медичних товарів буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: повна вища у сфері економіки, фінансів, юриспруденції, тощо.

Досвід роботи: не менше 1 року досвіду роботи в сфері закупівель, наявний досвід у сфері закупівель імпортних товарів та товарів від національних постачальників.

Навички:

 1. Досвідчений користувач MS Office ( Word, Excel, Power Point тощо).
 2. Вміння працювати в умовах багатозадачності.
 3. Вміння працювати з великим обсягом інформації
 4. Високий рівень відповідальності та самоорганзації.

Знання мов:

Загальні вимоги для роботи у Мережі:

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації та медичним страхуванням (після проходження випробувального терміну).

Кінцевий термін подання резюме: 16.11.2018 року

Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською та англійською мовами на ел. адресу: hr@network.org.ua  до 16 листопада 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду.

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії.

Контактні особи: Ковнір Наталія, Качанова Юлія тел.467-75-67 .