Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Провідний фахівець директорату з інновацій і розвитку

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного фахівця директорату з інновацій і розвитку (в проекті HealthLink – технічного директора зі стратегічної інформації та досліджень проекту HealthLink (Technical Director for Strategic Information and Evaluation HealthLink Project)).

HealthLink – це п’ятирічний проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою проекту HealthLink є покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ (далі – ЛЖВ) та представників ключових груп ризику до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ-інфекції. Це передбачає покращення рівня надання послуг як на рівні громад, так і на рівні державних установ, а також цільовий маркетинг та просування основних послуг та їх постачальників.

Проект тісно співпрацює та надає технічну допомогу відповідним інтервенціям, підтриманим за рахунок державного та міжнародного фінансування. Структуровані та узгоджені заходи з адвокації всіх ключових учасників громадянського суспільства сприятимуть  конструктивному громадському моніторингу та застосовуватимуть необхідний тиск на національні зусилля, спрямовані на зміцнення системи охорони здоров’я та покращення доступу до якісних та ефективних медичних послуг, що забезпечує плавний перехід до державного фінансування та сталість зусиль щодо ліквідації ВІЛ в Україні. Розвиток потенціалу медичних працівників у поєднанні з цілеспрямованим просуванням медичних послуг та провайдерів у громадах ЛЖВ та ключових спільнот, а також усунення стигми та дискримінації, як перешкоди для тестування та лікування, призведе до поступового збільшення використання медичних послуг представниками ключових груп ризику.

Завдання директорату: Розробка та впровадження інноваційних підходів до забезпечення 100% лікування пацієнтів.

Основні обов’язки кандидата:

 1. Організація та координація всієї стратегічної інформації та діяльності з моніторингу і оцінки для проекту HealthLink.
 2. Розуміння та дотримання вимог до звітування PEPFAR та забезпечення, щоб всі партнери-виконавці розуміли та дотримувалися вимог PEPFAR.
 3. Забезпечення наявності впорядкованої системи для збирання та звітування якісних даних як на рівні громад, так і на рівні медичних сайтів.
 4. Накопичення та аналіз інформації, необхідної для ефективної реалізації проекту.
 5. Збір даних й інформації щодо бар’єрів, які перешкоджають доступу клієнтів проекту до континууму послуг у зв’язку з наявною у них ВІЛ-інфекцією.
 6. Систематизація інформації та звітності, необхідної для успішної реалізації компонентів проекту.
 7. Організація дослідницької діяльності в рамках виконання проекту.
 8. Підготовка коротких анонсів, оглядів, звітів за результатами зібраної інформації і їхнє поширення.
 9. Ефективна співпраця та комунікація з партнерами та ключовими зацікавленими сторонами на всіх рівнях.
 10. Забезпечення належного оформлення усіх необхідних документів.
 11. Виконання інших вказівок керівництва, що стосуються його роботи.
 12. Підтримка та розвиток партнерства з державними структурами, неурядовими організаціями та іншими зацікавленими сторонами.
 13. Створювати та підтримувати позитивний імідж Організації поза її межами у сфері ВІЛ/СНІДу та в суміжних сферах.

Провідного фахівця директорату з інновацій і розвитку (в проекті HealthLink – технічного директора зі стратегічної інформації та досліджень проекту HealthLink (Technical Director for Strategic Information and Evaluation HealthLink Project))  буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: обов’язкова вища освіта в галузі соціологічних та/або економічних, та/або фізико-математичних наук.

Досвід роботи: не менше 3 років у сфері протидії ВІЛ/СНІД.

Навички:

Знання мов:

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації.

Кінцевий термін подання резюме: 28.05.2018 року

Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською та бажано англійською мовами на ел.адресу: hr@network.org.ua  до 28 травня 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Контактні особи: Ковнір Наталія, качанова Юлія тел. 467-75-67