Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Керівник відділу з розвитку медичних програм

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника відділу з розвитку медичних програм.

Завдання відділу: розвиток інноваційних моделей медико-соціальних послуг для осіб з ВІЛ, ТБ, гепатитом та уразливих до ВІЛ груп.

 Основні обов’язки кандидата:

 1. Участь в реалізації національної стратегії з реформування системи охорони здоров’я в Україні.
 2. Розробка та впровадження нормативних документів для реалізації гранту за фінансової підтримки Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, USAID та інших донорів.
 3. Розвиток медичних програм для груп з обмеженим доступом до  профілактики та лікування ВІЛ/туберкульозу/гепатиту.
 4. Допомога у визначенні операційних цілей команди проекту в сфері діагностики та лікування на  рівні регіональних/національних партнерів, залучених до реалізації проектної діяльності.
 5. Підготовка  нових  проектних пропозицій та лідируюча роль на всіх стадіях процесу реалізації гранту, від розробки концепції до впровадження, моніторингу та оцінки результатів у відповідності до вимог затверджених донорами.
 6. Розробка та оцінка якості діючих грантових портфелів, нових ініціатив,  включаючи аналіз цільового використання бюджету, програмних  інтервенцій,  розвиток потенціалу персоналу  в тісній взаємодії зі співробітниками/відділами  Мережі відповідальними за управління та розробку програм.
 7. Консультування організацій-партнерів щодо розробки та впровадження відповідних політик, процедур, методів та систем для забезпечення своєчасного лікування в рамках проектів.
 8. Забезпечення співпраці з медичним департаментом Центру громадського здоров’я та Міністерства юстиції України, Альянсом громадського здоров’я  для своєчасного досягнення цілей та позитивного рейтингу проекту.
 9. Координація навантаження залучених консультантів  та розробка плану технічної підтримки для суб — реципієнтів в рамках проекту ГФ, USAID.
 10. Координація досліджень в рамках проектів  для формування доказової бази та інтеграції результатів регіональних медичних програм  в стратегічні/операційні рішення  керівництва Мережі.
 11. Представництво інтересів Мережі в якості  експерта в програмах міжнародних та національних партнерів  з розвитку інноваційних  медичних сервісів для осіб з ВІЛ/туберкульозом/ ко-інфекцією.
 12. Впровадження медичних програм забезпечуючи високий рейтинг Мережі як основного реципієнта Глобального фонду боротьби з туберкульозом, малярією та СНІДОм (ГФ)

Керівника відділу з розвитку медичних програм буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища освіта у галузі медицини.

Досвід роботи: не менше 3 років на аналогічних посадах

 Навички:

Професійні навички:

Особисті навички:

Знання мов: вільне володіння українською/російською/англійською мовами (усно/письмово).

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації.

Кінцевий термін подання резюме: 23.10.2017 року

Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською та англійскою мовами на ел. адресу: hr@network.org.ua  до 23 жовтня 2017 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Контактна особа: Константінова Ганна тел.467-75-67 (внут.762).