Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Керівник відділу розвитку соціального підприємництва

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника відділу розвитку соціального підприємництва.

Завдання відділу: Розробка, впровадження та представлення нової моделі надання медичних послуг для людей, що живуть з ВІЛ, на національному, регіональному та міжнародному рівнях.

Основні обов’язки кандидата:

  1. Формування та реалізація стратегії організації у сфері надання медичних послуг людям, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та представникам уразливих груп.
  2. Пошук потенційних донорів, які фінансують діяльність, що входить до компетенції відділу та підготовка нових проектних пропозицій до донорських структур.
  3. Загальне управління проектами, що входять до компетенції відділу; контроль за фінансовими, адміністративними та технічними операціями  в рамках проектів, згідно політик і процедур Мережі.
  4. Налагодження та підтримка партнерства, в рамках впровадження діяльності проектів, з основними національними, регіональними та міжнародними стейкхолдерами.
  5. Представлення інтересів організації на національному, регіональному та міжнародному  рівнях.
  6. Організація процесу грантменеджменту в рамках відділу: проведення конкурсного відбору переможців, моніторинг та надання технічної підтримки організаціям-партнерам, контроль процесу подання встановленої звітності донорам (програмної та фінансової).
  7. Операційне управління командою відділу розвитку соціального підприємництва: планування, контроль, прийняття рішень в межах повноважень у відповідності із стратегічним, операційним планом організації та робочими планами проектів.
  8. Забезпечення виконання індикаторів проектів, перегляд отриманих результатів, контроль якості даних проектів.

Керівника відділу розвитку соціального підприємництва буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища у галузі соціальної роботи, менеджменту, маркетингу, економіки.

Досвід роботи: не менше 3 років досвіду роботи на аналогічних посадах.

Навички:

Знання мов:

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації.

Кінцевий термін подання резюме: 25.09.2017 року

Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською та англійською мовами на ел.адресу: hr@network.org.ua  до 25 вересня 2017 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Контактна особа: Константінова Ганна тел.467-75-67 (внут.762).